کد خبر: 39991
A

تصمیم هافبک استقلال برای پوشیدن پیراهن شماره 8 این تیم خشم هواداران آبی‌ها را در پی داشت.

هواداران تیم فوتبال استقلال که در بازی با سپیدرود رشت در دقیقه 8 جباری را تشویق کرده و علیه افتخاری شعار دادند معتقدند جباری فصل آینده می‌تواند به استقلال برگردد. 
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، این روزها کمپینی برای حمایت از جباری در صفحات مجازی تشکیل شده و استقلالی‌ها دوست دارند شماره 8 تیمشان با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند.
 
از طرف دیگر فرشید اسماعیلی ادعا کرده قصد دارد پیراهن شماره 8 استقلال را در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بپوشد که این موضوع خشم طرفداران استقلال را در پی داشته است. 
 
در جریان بازی استقلال برابر سپیدرود رشت، استقلالی‌های رو به روی جایگاه بنر کوچکی را به استادیوم آورده بودند که روی آن نوشته شده بود: آقای اسماعیلی شماره جباری را نپوش!
 
اسماعیلی هم اکنون شماره 88 استقلال را می‌پوشد و استقلالی‌ها معتقدند وی نباید شماره ای را بپوشد که سال آینده ممکن است دوباره بر تن جباری برود.
 
ستاره سابق استقلال که به خاطر اختلاف با مدیرعامل از این تیم کنار گذاشته شد در مصاحبه با مجری برنامه 90 ابراز امیدواری کرد فصل آینده به استقلال برگردد و تلویحا اعلام کرد می‌خواهد با پیراهن این تیم از میادین خداحافظی کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر