کد خبر: 63989
A

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی و انتقاد از او از افراد مختلف پس از اتفاقات بازی با نفت آبادان سروصدای زیادی به پا کرد تا جایی که سرمربی استقلال مجبور شد پست جدیدی بگذارد و توضیح دهد که منظورش، معاون وزیر امور خارجه بوده نه وزیر یا معاون وزیر ورزش.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی و انتقاد از او از افراد مختلف پس از اتفاقات بازی با نفت آبادان سروصدای زیادی به پا کرد تا جایی که سرمربی استقلال مجبور شد پست جدیدی بگذارد و توضیح دهد که منظورش، معاون وزیر امور خارجه بوده نه وزیر یا معاون وزیر ورزش

 

اگرچه از نوع ادبیات پست اول مجیدی مشخص نبود منظور او بیشتر متوجه عراقچی است تا وزیر ورزش، اما مجیدی مجبور شد در پستی جدید توضیحاتی در این باره ارائه کند.

 سیدعباس عراقچی صبح روز گذشته در گفت‌وگوی تلویزیونی ابراز امیدواری کرده بود که تیم محبوبش پرسپولیس قهرمان لیگ شود. این دومین حاشیه عراقچی در چند روز اخیر است، او که چند روز پیش درباره اخراج مهاجران افغانستانی از ایران حرف زده بود امروز از سوی مجیدی متهم به تاثیرگذاری در داوری‌های لیگ برتر شده است.

به نظر می‌رسد این اظهارات دستاویز بی موردی برای حمله سرمربی ناپخته و کم تجربه استقلال بود چراکه افراد می‌توانند خارج از محیط فوتبال و رقابت‌ها در هر جایگاهی که باشند، تمایلات رنگی داشته و آن‌ها را اظهار کنند.

منبع: تابناک

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر