کد خبر: 69072
A

ظاهرا گابریل کالدرون هنوز مترجم ایده‌الش را پیدا نکرده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ اگر چه مدتی می شود که مترجم سرمربی پرسپولیس عوض شده اما انگار مرد آرژانتینی هنوز از وضعیت ترجمه صحبتهایش راضی نیست چرا که شخصا به دنبال پیدا کردن یک مترجم جدید رفته که این وسط اتفاق عجیبی رخ داده است.

چند روز قبل سرمربی پرسپولیس به یک رستوران در منطقه الهیه تهران رفته است. صاحب رستوران که یک پرسپولیسی دو آتشه بوده و به زبان اسپانیایی مسلط بوده با کالدرون گرم صحبت می شود. سرمربی قرمزها که نمی دانسته این فرد، صاحب رستوران است شماره او را می گیرد. رستوران دار فکر می کند که برای آشنایی بیشتر و رفاقت این اتفاق افتاده است و حسابی با سرویس دادن و غذاهای خوشمزه، شب به یادماندنی را خلق می کند.

اما جالب اینجاست که کالدرون متوجه نمی شود که این شخص یک رستوران دار پولدار و متمول است. شماره ای که از او گرفته را به باشگاه می دهد تا بلکه این رستوران دار را به عنوان مترجمش استخدام کنند. باشگاه هم با فرد مربوطه تماس گرفته و نظر او را برای همکاری با کالدرون جویا می شود که طبیعتا پاسخ این فرد هم به باشگاه جالب بوده است. اینکه او علاوه بر رستورانی که کالدرون در آن غذا خورده، شش رستوران دیگر هم دارد و مولتی میلیاردر است و نمی تواند مترجم کالدرون باشد!/ فوتبالی

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر