کد خبر: 70135
A
یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد:

یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد مشکل ممنوع الخروجی آندره استراماچونی هنوز رفع نشده اما این مربی آرامتر از روزهای گذشته است.

به گزارش دیده بان ایران؛ آندره استراماچونی هفته گذشته و بعد از بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال قصد داشت برای استراحت به ایتالیا برگردد که به خاطر مشکلات ویزا، در فرودگاه تهران اجازه خروج به وی داده نشد.

 

باشگاه استقلال ابتدا حضور استراماچونی در فرودگاه و درخواستش برای مرخصی را تکذیب کرد و حتی این تکذیب ها تا شب گذشته از زبان امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه ادامه داشت.

 

هرچند که استراماچونی در مصاحبه ای اعلام کرد که به فرودگاه رفته و ترتیب حضورش در فرودگاه هم توسط باشگاه استقلال داده شده بود.

 

استراماچونی

 

باوجود گذشت پنج روز از آن اتفاق، هنوز مشکل ویزای سرمربی ایتالیایی استقلال رفع نشده است اما سایت «adnkronos» ایتالیا اعلام کرد که استراماچونی آرامتر شده است.

 

این سایت نوشت: «تا جایی که ما مطلع هستیم وضعیت این پرونده که سفارت ایتالیا با آن سر و کار دارد هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است اما مذاکراتی بین وکیل و مدیربرنامه استراماچونی با باشگاه استقلال در جریان است؛ باشگاه دولتی تهران که استراماچونی با آن قرارداد دارد. سرمربی استقلال درخواست کرده بود که فوراً ممنوع الخروجی اش برطرف شود. این مربی تمام مستندات و مدارک لازم را هم ارائه کرده است و الان آرامتر است چون سفارت ایتالیا با مقامات ایران به سرعت برای حل مشکل اقدام کرد.»

 

منبع: مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر