کد خبر: 70950
A

غلامرضا نوروزی رئیس سازمان پزشکی ورزشی: مثل هر رویداد ورزشی دیگری که در داخل کشور برگزار می شود، افسران نادو در رقابت های مختلف فوتبال نیز حضور دارند و در این رابطه در دربی ۹۰ نیز افسران ما در ورزشگاه آزادی حاضر خواهند شد و به صورت رندوم (تصادفی) از بازیکنان دو تیم تست دوپینگ می گیرند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.
غلامرضا نوروزی در این خصوص، گفت: مثل هر رویداد ورزشی دیگری که در داخل کشور برگزار می شود، افسران نادو در رقابت های مختلف فوتبال نیز حضور دارند و در این رابطه در دربی ۹۰ نیز افسران ما در ورزشگاه آزادی حاضر خواهند شد و به صورت رندوم (تصادفی) از بازیکنان دو تیم تست دوپینگ می گیرند.

 

وی افزود: طبق روال کار نادو نمونه هایی که از ورزشکاران گرفته می شود به آزمایشگاه کلن آلمان که یکی از آزمایشگاه های مورد تایید آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ(وادا) است، ارسال می شود و بعد از حدود ۴۰ روز کاری نتیجه این نمونه ها اعلام می شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر