کد خبر: 71093
A
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم کالدرون بر چه اساسی آن صحبت‌ها را در نشست خبری قبل از شهرآورد انجام داد اما او نظر شخصی خودش را گفته است.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه سلام‌ صبح‌به‌خیر حاضر شد و درباره وضعیت باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقاتی که در دربی افتاد، گفت: بازیکنان پرسپولیس شئونات را رعایت کردند، همه بازیکنان ما زحمت خود را کشیدند فکر می‌کنم آسیبی که به بازیکنان ما زده شد، نسبت به سنگی که به کنعانی‌زادگان زدند بیشتر بود.

او درباره اینکه بازیکنی که برای پرسپولیس گل‌زنی کرد شماره 16 بود شما هم این پیراهن را بر تن می‌کردید، گفت: خدا عیدی خوبی به ما داد،‌مهمتر از تولد من گلزنی بازیکن جوانی مثل عبدی بود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه چرا شما به ورزشگاه نرفتید، گفت: متأسفانه در بحث توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خصوص دربی که شرایط توزیع بلیت باید برنامه‌ریزی شده باشد. با وجود تلاش‌هایی که صورت گرفت تا بلیت‌هایی به اقوام بازیکنان و پیشکسوتان داده شود این اتفاق رخ نداد ما هم برای اینکه همبستگی‌مان را اعلام کنیم من و سایر مسئولان به ورزشگاه نرفتیم تا به این صورت همبستگی‌مان را با خانواده بازیکنان اعلام کنیم. 

انصاری‌فرد درباره اینکه برخی کارشناسان اعتقاد دارند پنالتی گرفته شده برای استقلال درست نبوده، گفت: کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود البته بازی است و این اتفاقات پیش می‌آید من خودم با چند کارشناس صحبت کردم که گفتند پنالتی نبوده است. 

او درباره اینکه آیا فکر می‌کردید بیرانوند پنالتی را بگیرد، ادامه داد: مطمئن بودم او پنالتی را می‌گیرد من این تجربه را با عابدزاده هم در تیم ملی داشتم ما در تیم ملی 4، 5 پنالتی‌زن بودیم، عابدزاده از هر 10 پنالتی 4، 5 تا را می‌گرفت به همین دلیل بیرانوند برای من تداعی عابدزاده بود. فکر می‌کنم او درون دروازه به بازیکنان استقلال خوف ایجاد می‌کرد. 

او درباره اینکه برخی اعتقاد داشتند پنالتی باید تکرار می‌شد،‌ گفت:‌ معمولا در بازی‌های اروپایی هم تکرار نمی‌دهند شما اگر چند بازی را دیده باشید پنالتی تکرار نشده است. 

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه شنیده شده برخی از اعضای هیأت مدیره با شما همسو نیستند، گفت: ما وظیفه داریم تیم بدون حاشیه حرکت کند وظیفه هیأت مدیره و مدیرعامل این است که با هم همسو باشند چون برای اولین بار است که ما در فضای ادرای کار می‌کنیم قصدمان این است که این همسویی را داشته باشیم. من با اینکه عضو هیأت مدیره نیستم و فقط مدیرعامل هستم سعی کردم این همسویی به وجود بیاید. البته من قبلا با رغبتی همکار بودم،  فردا هم جلسه هیأت مدیره را داریم که درباره مسائل مهم از جمله اختیارات به مدیرعامل قرار است صحبت شود تا به تفاهم برسیم.

او در خصوص اینکه 28 میلیارد تومان از پول پرسپولیس پیش‌خور شده است، گفت: به هر حال شرایط سخت است و ما می‌دانستیم که شرایط سختی داریم و با این شرایط کار را قبول کردیم اما به هر حال ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی در برند پرسپولیس وجود دارد که در تلاش خواهیم بود مشکلات را برطرف کنیم. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه لوگوی باشگاه پرسپولیس توقیف شده گفت: بله این لوگو توقیف شده و امروز هم جلسه‌ای داریم تا بتوانیم لوگو را آزاد کنیم. به مرور تلاش می‌کنیم تا مشکلات حل شود هر چند که کار سخت است و هم باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات برطرف  شود. توقیف لوگوی ما به خاطر بدهی است و باید این بدهی پرداخت شود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت مصدومیت سیدجلال حسینی و اینکه آیا او به بازی با سپاهان خواهد رسید یا نه، گفت: من با پزشکی تیم صحبت کردم و او گفت که سیدجلال مصدوم است . حتی با خود سید هم صحبت کردم و او در ناحیه شکم درد و کشیدگی دارد و امیدوارم که برگردد اما  فکر می‌کنم که در بازی با سپاهان غایب است. 

او در پایان صحبت‌های خود گفت: امیدوارم که یکدل و همسو همراه با هواداران کار را پیش ببریم و خودم علاقه‌مند هستم که امسال قهرمان آسیا شویم. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر