کد خبر: 71304
A

مهاجم فصل گذشته استقلال گفت: «علی خطیر» من را تهدید و در اتاق زندانی کرد و من هم این موضوع را به پلیس گزارش دادم؛ او برای اینکه خودش را خوب جلوه دهد چنین صحبت‌های مضحکی را عنوان کرده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال درگفت‌وگویی مدعی شده بود که «گادوین منشا» مهاجم سابق آبی‌پوشان زندگی پرحاشیه‌ای در تهران داشت و همین موضوع موجب افت شدید این بازیکن شده بود.

در این بین، گادوین منشا در گفتگویی با اشاره به صحبت‌های علی خطیر اظهار داشت: او برخلاف قول‌هایی که داده بود، خانه‌ای نه چندان مناسب برای من تهیه کرد که تمام وسایل داخل آن شکسته بود؛ تخت، تلویزیون، مبلمان و.. به همین خاطر وقتی من از روی ناچاری به آن خانه رفتم همه وسایل آن را خودم شخصا خریدم و وقتی هم آنجا را ترک کردم آن‌ها را با خودم بردم.

وی افزود: خطیر یک دروغگوی بزرگ است که قصد دارد با صحبت‌های دروغ خودش را خوب جلوه دهد. کار کردن با افرادی مانند علی خطیر خیلی سخت بود و به همین خاطر تصمیم گرفتم قراردادم را فسخ کنم. به همین خاطر وقتی به باشگاه استقلال رفتم، او در را به روی من قفل کرد و من را در اتاق زندانی کرد؛ خطیر برگه‌هایی را مقابل من قرار داد که در آن نوشته شده بود من (منشا) در مدتی که در استقلال بودم ۲۰ هزار دلار پول دریافت کرده‌ام، این در حالی بود که تمام مبلغی که من از استقلال دریافت کردم و در نامه شکایت من علیه استقلال در فیفا هم ذکر شده خیلی کمتر از آن بود.

مهاجم فصل گذشته باشگاه استقلال اضافه کرد: در حالی که در قرارداد آمده بود باشگاه موظف است برای من و خانواده‌ام بلیت تهیه کند تا به ایتالیا بازگردم، او (خطیر) تهدید کرد که در صورت عدم امضای آن برگه‌ها برای من بلیت تهیه نکرده و به ما اجازه بازگشت نخواهد داد. من به او گفتم که به هیچ‌وجه آن برگه‌ها را امضا نخواهم کرد و او هم گفت: رضایتنامه فسخ قراردادم را نمی‌دهد.

وی اضافه کرد: وقتی پس از مدتی توانستم از باشگاه خارج شوم با پلیس تماس گرفتم و ماجرا را گزارش کردم؛ پس از آن هم شکایتم را به فیفا ارسال کردم که چه اتفاقاتی برای من در باشگاه استقلال رخ داد.

منشا در پایان خاطرنشان کرد: خطیر در حال حاضر سمتی ندارد و به همین دلیل هر چیزی که دوست دارد، می‌گوید تا خودش را خوب جلوه دهد. او در مورد مسائل مالی با تمام بازیکنان خارجی به مشکل برخورده و حرف‌های زیادی در مورد او گوش به گوش می‌شود؛ دلیل مطرح شدن چنین صحبت‌های مضحکی هم از سوی او این است تا خودش را خوب جلوه دهد، اما به زودی همه خواهند فهمید که او چه کار‌هایی کرده است./ ایرنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر