کد خبر: 72660
A

دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا درحالی قرار است میان الهلال و اوراوارد برگزار شود که ۲ تیم تلاش می‌کنند تا جام قهرمانی را بدست آورند. در همین باره ساعتی پیش، رسانه عربستانی نواف الآسیوی در خبری که امروز (پنجشنبه) منتشر کرد، از قضاوت علیرضا فغانی، داور فوتبال کشورمان در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین الهلال عربستان و اوراوارد ژاپن خبر داد. این مسابقه روز ۲۴ نوامبر (سوم آذر) در ورزشگاه سایتامای ژاپن برگزار می‌شود.

 به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا درحالی قرار است میان الهلال و اوراوارد برگزار شود که ۲ تیم تلاش می‌کنند تا جام قهرمانی را بدست آورند.

در همین باره ساعتی پیش، رسانه عربستانی نواف الآسیوی در خبری که امروز (پنجشنبه) منتشر کرد، از قضاوت علیرضا فغانی، داور فوتبال کشورمان در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین الهلال عربستان و اوراوارد ژاپن خبر داد. این مسابقه روز ۲۴ نوامبر (سوم آذر) در ورزشگاه سایتامای ژاپن برگزار می‌شود.

فغانی روز گذشته، قضاوت دیدار برگشت تیم‌های اوراوا ردز ژاپن و گوانگژو اورگرانده چین را بر عهده داشت.

دیدار رفت دو تیم روز ۹ نوامبر (۱۸ آبان) در ریاض برگزار خواهد شد که مطابق گفته این رسانه عربستانی، علی صباح از کشور عراق داور این مسابقه خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است، فغانی بهترین داور فوتبال ایران محسوب می‌شود که در جام جهانی، جام ملت‌های آسیا، جام باشگاه‌های جهان و ... قضاوت کرده است.


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر