کد خبر: 77105
A

در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه‌نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل‌محمدی شانس زیادی برای خود در پروسه انتخاب جانشین ویلموتس قائل نبود. گفته می‌شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه نتوانست مجوز حضور مربی خارجی جدیدی پس از گابریل کالدرون آرژانتینی را از وزارت ورزش بگیرد به سراغ گزینه‌های داخلی رفت. صحبت بر سر مهدی تارتار، علی کریمی و علی دایی بود اما در این بین یحیی گل‌محمدی اولین گزینه ایرانی محمدحسن انصاری‌فرد برای جانشینی کالدرون بوده و است. نماینده باشگاه پرسپولیس شب گذشتهمذاکرات خود را با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو آغاز کردند. مذاکراتی که تا امروز ادامه پیدا کرد و طرفین به نتایج خیلی خوبی رسیده‌اند.

 

یحیی گل‌محمدی  امروز سرمربی پرسپولیس می‌شود

 

گل‌محمدی برای جدایی از شهرخودرو نیاز به رضایت نامه داشته و دارد که قرار است با پرداخت مبلغی از سوی خود او و باشگاهپرسپولیس این کار انجام شود. به این ترتیب مشکل چندانی برای حضور گل‌محمدی در پرسپولیس وجود ندارد و باید او را جانشین گابریلکالدرون بدانیم.

 

در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل محمدی شانسی برای خود در انتخاب جانشین ویلموتس قایل نیست. گفته می شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قرار است امروز گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی و از فردا در تمرین سرخپوشان حاضر شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر