کد خبر: 82205
A

وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس به احمدرضا عابدزاده و علیرضا بیرانوند کنایه زده است. «جایی دیدم که نظر سنجی گذاشتند و خواستند از بین عابدزاده و بیرانوند یک نفر را مردم انتخاب کنند. این چه کارهایی است. من خودم گلر پرسپولیس بودم و شناسنامه پرسپولیس هستم. 12 سال گلر پرسپولیس بودم و دربی بازی کردم. 180 بازی برای این تیم انجام دادم.» وی در ادامه با کنایه به عابدزاده و بیرانوند تاکید می‌کند: «نه لکسوس سوارم و نه خانه و مغازه آنچنانی دارم. اصلا حساب بانکی ندارم که بخواهم پولی داشته باشم. یک موتور دارم و با آن رفت و آمد می‌کنم که هم خودم را می‌برد و هم آبرویم را.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس به احمدرضا عابدزاده و علیرضا بیرانوند کنایه زده است.
«جایی دیدم که نظر سنجی گذاشتند و خواستند از بین عابدزاده و بیرانوند یک نفر را مردم انتخاب کنند. این چه کارهایی است. من خودم گلر پرسپولیس بودم و شناسنامه پرسپولیس هستم. 12 سال گلر پرسپولیس بودم و دربی بازی کردم. 180 بازی برای این تیم انجام دادم.»

وی در ادامه با کنایه به عابدزاده و بیرانوند تاکید می‌کند: «نه لکسوس سوارم و نه خانه و مغازه آنچنانی دارم. اصلا حساب بانکی ندارم که بخواهم پولی داشته باشم. یک موتور دارم و با آن رفت و آمد می‌کنم که هم خودم را می‌برد و هم آبرویم را.مه جای آن هم جز بوقش صدا می‌دهد. یک ستاره در این آسمان ندارم اما به خودم افتخار می‌کنم حالا شما می‌گویید عابدزاده بهتر است یا بیرانوند؟»

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر