کد خبر: 82259
A

سایت To۱۰ یونان به حواشی جالب سریال پایتخت و انتقال بهتاش فریبا شخصیت این سریال به تیم پاناتینایکوس یونان پرداخت و نوشت: در یک سریال ایرانی به موضوع انتقال یک دروازه‌بان به نام بهتاش فریبا به تیم فوتبال پاناتینایکوس یونان پرداخته شده است. این سریال یک ایجنت فوتبالی را به نمایش می‌گذارد که بازی فریبا را درون دروازه نساجی مازندران در بازی با پرسپولیس زیر نظر می‌گیرد و زمینه انتقال او را به پاناتینایکوس یونان با رقم ۵۰۰ هزار یورو فراهم می‌کند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سایت To۱۰ یونان به حواشی جالب سریال پایتخت و انتقال بهتاش فریبا شخصیت این سریال به تیم پاناتینایکوس یونان پرداخت و نوشت: در یک سریال ایرانی به موضوع انتقال یک دروازه‌بان به نام بهتاش فریبا به تیم فوتبال پاناتینایکوس یونان پرداخته شده است. این سریال یک ایجنت فوتبالی را به نمایش می‌گذارد که بازی فریبا را درون دروازه نساجی مازندران در بازی با پرسپولیس زیر نظر می‌گیرد و زمینه انتقال او را به پاناتینایکوس یونان با رقم ۵۰۰ هزار یورو فراهم می‌کند.

البته در قسمت‌های بعدی قرار است درباره سرنوشت این دروازه‌بان در یونان سکانس‌هایی پخش‌شود.

نکته جالب دیگر درباره این دروازه‌بان که نقش او را بهرام افشاری، بازیگر تئاتر و سینمای ایران ایفا می‌کند این است که او یک کلاه به شکل پتر چک سر می‌کند و همه او را با این لقب می‌شناسند و همین باعث شده حتی پتر چک نیز تحت تاثیر او قرار گیرد و در صفحه اینستاگرام افشاری کامنت بگذارد.

256 43

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر