کد خبر: 87765
A

دو روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به دلیل بی‌انضباطی در جریان تمرین، محمد دانشگر را در اختیار باشگاه قرار داد تا درباره‌اش تصمیم گرفته شود. حالا با عبور از این موضوع شنیده می‌شود که محمد بلبلی و زکریا مرادی دو بازیکن جوان استقلال هم با خشم مجیدی مواجه شدند و در اختیار باشگاه قرار داده شدند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دو روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به دلیل بی‌انضباطی در جریان تمرین، محمد دانشگر را در اختیار باشگاه قرار داد تا درباره‌اش تصمیم گرفته شود. حالا با عبور از این موضوع شنیده می‌شود که محمد بلبلی و زکریا مرادی دو بازیکن جوان استقلال هم با خشم مجیدی مواجه شدند و در اختیار باشگاه قرار داده شدند.

 

درباره این دوبازیکن گفته می‌شود ناراحتی آنها از کم بازی کردن در ترکیب استقلال باعث شده تا مجیدی فعلا کنارشان بگذارد تا باشگاه درباره‌شان تصمیم بگیرد اما هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است.

 

باید منتظر ماند و دید مسئولان استقلال نسبت به مطرح شده خبر کنار گذاشته شدن دو بازیکن جوان خود چه واکنشی نشان می‌دهند. چیزی که مشخص است این دو بازیکن در لیست دیدار امشب با نساجی نیز حضور نخواهند داشت.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر