کد خبر: 90205
A

سرمربى پرسپولیس که از عملکرد این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات راضى نیست تا اواسط هفته جارى به مسئولان پرسپولیس فرصت داده است تا خواسته‌هایش را برآورده کنند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شنیده می‌شود یحیی در صورت ناکامی باشگاه در تمدید قرارداد ترابی و دو مهره کلیدی دیگر، باشگاه را ترک خواهد کرد. شنیده می‌شود شجاع خلیل‌زاده و نورالهی در کنار کامیابی‌نیا در این لیست قرار دارند. همچنین او خواهان تعیین تکلیف خریدهای جدیدش شده است.

ناکامى در جذب بازیکنان موردنظر یحیی گل‌محمدى همچنین مهره‌هاى کلیدى تیم اصلى‌ترین موضوعاتى است که موجب نگرانى و نارضایتى سرمربى باشگاه پرسپولیس شده است.

گل‌محمدی از مسئولان باشگاه درخواست کرده مهره‌هاى تأثیرگذار تیم حفظ شوند. بعد از بیرانوند گفته مى‌شود احتمال جدایى علی علیپور، وحید امیرى و مهدی ترابى هم قوت گرفته که گل‌محمدى با فروش این بازیکنان مخالف است.

از سویى مسئولان باشگاه نتوانسته‌اند در جذب بازیکنان موردنظر گل‌محمدى خصوصاً دانیال اسماعیلى‌فر و رضا اسدى موفق عمل کنند. این موارد باعث شد گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال از مسئولان باشگاه پرسپولیس انتقاد کند و بگوید آنها در خواب خرگوشی هستند.

گفته مى‌شود یحیى تا اواسط هفته منتظر اقدامات تأثیرگذار باشگاه براى تقویت تیم مى‌ماند و اینکه خواسته‌هایش برآورده خواهند شد یا خیر.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر