کد خبر: 97306
A

با توجه به ممنوعیت جذب مربی خارجی و محدودیت‌های موجود، تراکتوری‌ها سراغ مربیان دو ملیتی رفته و صحبت‌هایی با الکساندر نوری و افشین قطبی داشتند تا در صورت توافق به ایران بیایند و قرارداد همکاری میان طرفین امضا شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ تیم فوتبال تراکتور پس از قطع همکاری با علیرضا منصوریان به دنبال انتخاب سرمربی جدید خودش است و با گزینه‌های داخلی که مورد نظرش بود یا به توافق نرسید و یا به هر شکل دیگر همکاری میان طرفین میسر نشد تا مساله نیمکت این تیم همچنان لاینحل باقی بماند.

در این راستا با توجه به ممنوعیت جذب مربی خارجی و محدودیت‌های موجود، تراکتوری‌ها سراغ مربیان دو ملیتی رفته و صحبت‌هایی با الکساندر نوری و افشین قطبی داشتند تا در صورت توافق به ایران بیایند و قرارداد همکاری میان طرفین امضا شود.

در این میان با توجه به شکستی که تراکتوری‌ها پیش از این در دو مرحله مذاکره با الکساندر نوری داشتند و مسائلی که سر آن به توافق نرسیدند، مسئولان باشگاه تمایل چندانی به باز کردن باب مذاکرات جدی با او ندارند و احتمال اینکه این بار میان نوری و این تیم توافقی حاصل شود بسیار پایین است.

از این رو تمرکز تراکتوری‌ها در حال حاضر بیشتر روی جذب افشین قطبی است و مسئولان باشگاه قصد دارند مذاکرات خود را با او آغاز کنند و در صورت توافق او روی نیمکت تراکتور بنشیند.

قطبی در حال حاضر هدایت تیم شیجیاژوانگ چین را بر عهده دارد و تراکتور اگر قصد جذب او را دارد باید رضایت این باشگاه را هم جلب کند.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر