کد خبر: 97431
A

دبیر کمیته قهرمانان انجمن موی تای ایران گفت: با شناسایی و تفکیک قهرمانان واقعی از قهرمانان پوشالی، گام مهمی در میدان دادن به ورزشکاران شایسته و ارتقا جایگاه قهرمانان مدال آور برداشته ایم.

به گزارش دیده بان ایران، « محمدعلی یوسفی » ضمن بیان این مطلب افزود: جدی ترین حرکت کمیته قهرمانان انجمن و در اولین گام، به کمک و پشتوانه مسئول پیگیری های ویژه انجمن استاد « ایمان غیاثوند »، لیست تمامی قهرمانانی که با تیم ملی اعزام رسمی داشته و عنوان کسب کرده اند را به طور دقیق تهیه و تنظیم کرده ایم که به زودی به اطلاع جامعه فهیم موی تای کشور خواهیم رساند و بدین ترتیب مردم، قهرمانان واقعی را به راحتی از قهرمانان مجازی و پوشالی تفکیک خواهند کرد.
وی ادامه داد: پس از تفکیک قهرمانان واقعی از قهرمانان پوشالی، این سرمایه های ارزشمند ورزش کشور را در خور شأن آنها تحت پوشش و حمایت های همه جانبه خود در انجمن موی تای قرار داده و به همین منظور به زودی لینک اختصاصی جهت معرفی قهرمانان واقعی معرفی خواهد شد.
عضو سابق تیم ملی موی تای درباره وضعیت موی تای ایران یادآور شد: در شش سال دوری آقای « جواد نصیری » از موی تای،  وضعیت بسیار نابسامانی را برای قهرمانان و مربیان شاهد بودیم، اعم از بی ارزش کردن، نادیده گرفتن و عدم اعزام قهرمانان به مسابقات معتبر بین المللی که این امر باعث دوری قهرمانان بزرگ و نامدار موی تای از مسابقات رسمی و آماتور شد که نتیجه اش را امروز می بینیم که بسیاری از قهرمانان ما برای بازی به کشور های دیگر کوچ کرده اند و یا حتی خیلی ها کلاً نسبت به ورزش دلسرد شده و از ورزش فاصله گرفته اند.
مربی تیم ملی موی تای جوانان در پایان‌ گفت: در دوره مدیریت مجدد آقای نصیری، انجمن موی تای جان تازه ای گرفته و با تمام قوا حرکت رو به جلو و چشمگیری را شاهد هستیم که در این خصوص می توان به دو اعزام مسابقات جهانی و آسیایی اشاره کرد که نفرات اعزامی در یک مسابقه آسیایی و یا جهانی بیش از نفرات اعزامی در  شش سال سیاه موی تای بدون آقای نصیری بوده است. همچنین کسب دو مدال طلای بانوان جهان در آنتالیا برای اولین بار و کسب قهرمانی تیمی آسیا در ابوظبی اشاره کرد که هر دو برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران رقم خورد.

IMG-20201213-WA0029

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر