کد خبر: 98037
A

علیرضا بیرانوند از شرایطش در تیم آنتورپ اصلاً راضی به نظر نمی‌رسد و تداوم نیمکت‌نشینی در تیم بلژیکی ممکن است به موقعیت او در تیم ملی ضربه بزند. به همین خاطر شاید علیرضا، در تعطیلات زمستانی تصمیم جدیدی در مورد آینده‌اش بگیرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ لکو وعده خود را عملی کردو همچنان از دروازه‌بان فرانسوی در ترکیب تیم آنتورپ بهره می‌برد. علیرضا بعد از تحمل ۱۵ هفته نیمکت‌نشینی در آنتورپ در بازی با تاتنهام به میدان رفت و ارائه‌گر بازی خوبی در چهارچوب دروازه تیم بلژیکی بود اما بعد از این بازی حضور او در هفته شانزدهم بازی‌ها با انتقاد لکو سرمربی تیم همراه بود تا جایی که خطاب به خبرنگاران گفت اشتباه کردم به علیرضا بازی دادم. این مصاحبه واکنش شدید مرد شماره یک تیم ملی فوتبال ایران را به همراه داشت تا جایی که به روزنامه‌نگاران ایرانی گفت خطاب به سرمربی تیم گفتم به خاطر مصاحبه شما تا صبح نخوابیدم. 

 

آن‌طور که از شواهد امر پیداست لکو دوست دارد همچنان به دروازه‌بان فرانسوی تیمش در ترکیب آنتورپ میدان دهد و بعید است در ادامه مسیر علیرضا شانسی برای ادامه حضور مجدد در ترکیب تیم بلژیکی پیدا کند مگر اینکه اتفاق خاصی برای دروازه‌بان فرانسوی رخ دهد. البته باید به این نکته مهم اشاره کرد در فوتبال حرفه‌ای یا بهتر است بگوییم فوتبال اروپا مربیان یک دروازه‌بان را به عنوان دروازه‌بان اول انتخاب می‌کنند و حتی در روزهایی که دروازه‌بان اول اشتباه می‌کند باز هم حامی او هستند اما در ایران نگاه این‌چنین نیست و بیشتر مربیان می‌گویند ما دو دروازه‌بان خوب و اول داریم‌ به‌طوری که وقتی یک دروازه‌بان اشتباه می‌کند دروازه‌بان بعدی اول می‌شود و دروازه‌بان بعدی در صورت اشتباه جای خود را به دروازه‌بان اول می‌دهد؛ نمونه‌اش در استقلال بعد از شکست این تیم برابر فولاد، محمود فکری بر آن شد که به رشید مظاهری درون دروازه آبی‌ها میدان دهد و این دروازه‌بان تا روزی که در ترکیب آبی‌ها خوب باشد مرد شماره یک خواهد بود. 

 

علیرضا بیرانوند از شرایطش در تیم آنتورپ اصلاً راضی به نظر نمی‌رسد و تداوم نیمکت‌نشینی در تیم بلژیکی ممکن است به موقعیت او در تیم ملی ضربه بزند به خصوص که مصاحبه سرمربی آنتورپ بدجوری از نظر روحی و روانی مرد شماره یک تیم ملی فوتبال ایران را به‌هم ریخته است. پیش‌بینی می‌شود علیرضا به همین خاطر در تعطیلات زمستانی تصمیم جدیدی در مورد آینده‌اش بگیرد؛ حضور در یک تیم بلژیکی دیگر به عنوان بازیکن قرضی. حضور در تیمی که شانس بازی داشته باشد. پیش از این گفته می‌شد لکو شاید از سوی مدیران باشگاه آنتورپ اخراج شود اما فعلاً این اتفاق صورت نگرفته است. آنتورپ هم‌اکنون با ۱۹ امتیاز از ۱۸ بازی تیم ششم لیگ برتر بلژیک است که این کارنامه خیلی هم قابل دفاع نیست. 

 

باید دید در روزهای آتی واکنش علیرضا بیرانوند به ادامه نیمکت‌نشینی‌اش در آنتورپ چه خواهد بود؟

 

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر