کد خبر: 94441
A

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد پیروزی او در انتخابات ۳ نوامبر بزرگتر از برنده شدنش در سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سی بی اس نیوز گزارش داد:  دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی اظهاراتی مدعی شد پیروزی او در انتخابات ۳ نوامبر بزرگتر از رقابت سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

رئیس جمهور آمریکا در جمع هواداران خود در شهر رُم ایالت جورجیا گفت: من فکر می‌کنم ما در انتخابات ۳ نوامبر حتی بهتر از چهار سال پیش کار خواهیم کرد و به پیروزی بزرگتری دست خواهیم یافت.

وی افزود: شاید بتوانیم به حد کافی رای جمع کنیم که همان سه شنبه شب پیروزی را اعلام کنیم.

ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش طبق روال همیشه سیاست دموکرات‌ها و بایدن را در مقابله با ویروس کرونا پیش کشید و گفت: برنامه بایدن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا این است که اقتصاد را متوقف کند و روند ساخت واکسن را به تاخیر بیندازد. این امر نه تنها به مرگ افراد زیاد منجر می‌شود بلکه آمریکا را به یک زندان تبدیل می‌کند.

رئیس جمهور آمریکا در این گردهمایی انتخاباتی اظهار داشت شرکت‌های داروسازی او را دوست ندارند، زیرا ساست گذاری او برای قیمت گذاری دارو مورد پسند آن‌ها نیست. او وعده داد که در صورت انتخاب مجدد در انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر، قیمت داروها را کاهش می‌دهد. وی تا آنجا پیش رفت که گفت «قیمت داروها را به پایین‌ترین سطح در جهان خواهد رساند.»

ترامپ ضمن انتقاد از سیاست‌های مهاجرتی بایدن گفت: من تروریست‌ها و افراطی‌ها را بیرون از کشور نگه می‌دارم.

او در ادامه از نامزد انتخابات ریاست جمهوری به دلیل تعهد برای افزایش پذیرش پناهندگان به میزان ۷۰۰ درصد انتقاد کرد.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد ترامپ و جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در چندایالت سرنوشت ساز رقابت تنگاتنگی را ادامه می‌دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر