کد خبر: 117285
A

محمد علی پور مختار فعال سیاسی اصولگرا و نماینده ادوار مجلس با اشاره به حضور لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: اتفاقات کوتاه مدت را نباید حمل بر یک واقعیت بلند مدت کرد، گرچه امکان دارد در این عرصه کسانی باشند که شوق و علاقه خودشان را در این موضوع بخواهند نشان دهند و بگویند «حذف آقای لاریجانی جزء گزینه های آنهاست» اما آقای علی لاریجانی همچنان در عرصه سیاسی خواهد بود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آینده سیاسی لاریجانی ها موضوع اظهار نظر و گمانه زنی فعالان سیاسی است. محمدعلی پورمختار درباره آینده سیاسی علی لاریجانی گفت: عرصه سیاست عالم بالا و پایین است بنابراین در این حوزه همیشه درب روی یک پاشنه نمی چرخد. در این عرصه مولفه هایی وجود دارد که وضعیت سیاسی افراد را رقم می زند. حالا با اتفاقی که برای تأییدصلاحیت آقای لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری افتاد، نمی توان به این جمع بندی رسید که دیگر او از عالم سیاست خارج شده است.

محمد علی پور مختار درباره تصمیم گیری لاریجانی به نامه نیوز گفت: بالاخره در عالم سیاست باید انتظار کشید و صبر داشت، در واقع باید سازوکارهای موثر در فراز و فرود جایگاه های سیاسی را به درستی تحلیل و بعد قضاوت کرد. معتقدم آقای علی لاریجانی همچنان در عرصه سیاسی کشور حضور دارد و حضور خواهد داشت. او حتی این حضور را تقویت هم خواهد کرد.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: اتفاقات کوتاه مدت را نباید حمل بر یک واقعیت بلند مدت کرد، گرچه امکان دارد در این عرصه کسانی باشند که شوق و علاقه خودشان را در این موضوع بخواهند نشان دهند و بگویند «حذف آقای لاریجانی جزء گزینه های آنهاست» اما آقای علی لاریجانی همچنان در عرصه سیاسی خواهد بود.

وی با بیان اینکه علی لاریجانی همیشه کار را با صبر دنبال می کند، درباره نامزدی علی لاریجانی در انتخابات مجلس سال 1402 یا ریاست جمهوری 1404 ادامه داد: البته با شناختی که دارم، بعید می دانم آقای لاریجانی برای انتخابات مجلس دوازدهم حضور پیدا کند اما برای انتخابات ریاست جمهوری همچنان داعیه خواهد داشت که وارد این عرصه شود

پورمختار گفت: هم اکنون آقای علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور مقام معظم رهبری است بنابراین عملا در عرصه سیاسی کشور حضور دارد. از این رو می تواند در عرصه سیاسی کشور خیلی موثر باشد و از این جایگاه استفاده سیاسی خودش را ببرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر