کد خبر: 117982
A

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بحث واکسن اجباری و انجام اجباری تست پی سی آر برخلاف قانون بوده و نحوه مدیریت بحران کرونا این گونه نیست.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدتقی نقدعلی در جریان جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس و بررسی گزارش کمیسیون عمران در خصوص زلزله سی‌سخت بیان کرد:‌ حضرت علی (ع) یکی از عیوب مدیریتی حکمرانی را عدم پیش‌بینی حوادثی می‌داند که قابل پیش‌بینی از قبل است. در گزارشی که در خصوص زلزله سی‌سخت ارائه شد ۹ مورد به سوء مدیریت و عدم انجام اقدام مناسب برای کاهش آلام مردم و ضررهایی که به مردم وارد شده است، اشاره داشت.

وی در ادامه اظهار کرد:‌ اما سوال اصلی این است که چرا چنین گزارش‌هایی در صحن مجلس قرائت می‌شود؟ این گزارش‌ها باید درس عبرتی برای آینده باشد تا از وقوع حوادثی مشابه جلوگیری شود. دولت آقای رئیسی باید به این موضوع توجه کند. امروز اگر کسی به اصفهان بیاید برون نشست پل خواجو و سی و سه پل که به دنبال خشکی زاینده‌رود به وقوع پیوسته است را خواهد دید. اگر اقدام به موقعی صورت نگیرد ممکن است این آثار جهانی دچار حادثه شود. نباید اجازه داد تا با سوءمدیریت بحرانی جدید آفریده شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:‌ یکی دیگر از مصادیق بحران بحث مدیریت کرونا است. واکسن اجباری با قانون اساسی در تضاد است. تست پی سی آر اجباری چه معنایی دارد؟ هر فرد از جامعه باید برای رفتن به هر بخش ۴۰۰ هزار تومان پرداخت کند تا این تست را انجام دهد. مدیریت بحران این نیست که اکنون اتفاق افتاده است.

وی افزود:‌ آقای عین‌اللهی اگر امروز گزارش زلزله سی‌سخت را به دولت می‌دهیم در قضیه کرونا هم مدیریت شما محل اشکال است. واکسن اجباری توجیهی ندارد. نباید اجازه داد تا با سوء مدیریت‌ها بحرانی جدید آفرید و گزارش جدید نوشت.

نقدعلی در پایان بیان کرد:‌ مسئله آب اصفهان امروز به مراتب بحرانی‌تر از خوزستان می‌باشد اما گوش شنوایی وجود ندارد. اجازه ندهید با بحرانی جدید و تخریب آثار تاریخی بی‌آبرویی در سطح بین‌المللی رقم بخورد./ ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر