کد خبر: 149142
A

فرمانده یگان‌های ویژه پلیس: حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمز ماست/ دستاوردها و موفقیت های اخیر جمهوری اسلامی همیشه خار چشم دشمنان بوده

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه فراجا: ستاوردها و موفقیت های اخیر نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه خار چشم دشمنان بوده و همواره سعی دارند با سیاه نمایی و شایعه پراکنی، پیروزی های بزرگ کشور در عرصه‌های مختلف را کوچک و ناچیز جلوه دهند.

فرمانده یگان‌های ویژه پلیس: حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمز 
ماست/ دستاوردها و موفقیت های اخیر جمهوری اسلامی همیشه خار چشم دشمنان بوده

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار حسن کرمی در جمع کارکنان تیپ دوم یگان های ویژه فراجا ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی از نقطه آغاز تا پیروزی مملو از خاطرات تکرار نشدنی در ذهن و زبان مردم ایران است.

یسردار کرمی گفت: اعجاز بزرگ قرن، این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی است که باید حفظ و نگهداری شود، همه ما موظف هستیم با اقتدا به کلام رهبرمان و در چهل و چهارمین سال فجر انقلاب اسلامی، بر وجود سراسر ایمان و اخلاص شهیدان سر تعظیم فرود بیاوریم و از خداوند منان بخواهیم که ما را لایق امانت داری این مجاهدان سرافراز بداند تا بتوانیم این طریق را به سلامت به مقصد برسانیم.

فرمانده یگان های ویژه فراجا گفت: کارکنان ولایت مدار یگان های ویژه در اتفاقات اخیر کشور جانفشانی کردند. مجموعه یگان های ویژه با راهبرد و استراتژی برگرفته از تجربه و آموزش های نوین و با اقتدار توام با بصیرت حتی فرصت اندک و قلیل جولان را از دشمنان داخلی و خارجی گرفت.

وی در ادامه گفت: پلیس در وقایع اخیر با صبر و بردباری و با محور مردم داری به خوبی صف فریب خوردگان و اغتشاشگران را از هم جدا کرد. دستاوردها و موفقیت های اخیر نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه خار چشم دشمنان بوده و همواره سعی دارند با سیاه نمایی و شایعه پراکنی، پیروزی های بزرگ کشور در عرصه‌های مختلف را کوچک و ناچیز جلوه دهند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، کرمی در پایان خاطرنشان کرد: حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمز مردم و نیروهای جان برکف مسلح ماست و ما تا آخرین قطره خون و با پشتوانه عظیم مردمی و تدابیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" در این مسیر ایستاده ایم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر