کد خبر: 149815
A

فرمانده نیروی انتظامی: با هرگونه هنجارشکنی برخورد قاطع خواهیم داشت

سردار رادان: برخورد قاطعانه با مجرمان و مبارزه با ناهنجاری‌ها را در راستای کاهش نگرانی‌های مردم ضروری دانست. حفظ امنیت و ایجاد حریم امن برای مردم وظیفه ماست و خدشه‌دار کردن این حریم خط قرمز نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی: با هرگونه هنجارشکنی برخورد قاطع خواهیم داشت

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان امروز در دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به مأموریت مهم فراجا براساس منویات فرمانده‌کل قوا اظهار داشت: تاأمین امنیت و آسایش مردم مهم‌ترین و اصلی‌ترین مأموریتی است که از سوی فرماندهی‌کل قوا به نیروی انتظامی محول شده است و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی گفت:برخورد قاطعانه با مجرمان و مبارزه با ناهنجاری‌ها را در راستای کاهش نگرانی‌های مردم ضروری دانست. حفظ امنیت و ایجاد حریم امن برای مردم وظیفه ماست و خدشه‌دار کردن این حریم خط قرمز نیروی انتظامی است.

وی خدمت‌رسانی به مردم را غنیمتی بزرگ برشمرد و گفت: شرایط خدمت‌رسانی به مردم با همراهی و هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف فراهم شده است و با همکاری دستگاه‌ها برای تأمین امنیت و آسایش جامعه تلاش می‌کنیم.

سردار رادان با اشاره به وحدت مثال‌زدنی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: تلاش نیرو‌های مسلح در داخل و در مرزها، ایجاد فضای امن توأم با آرامش و آسایش است.

فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه "با هرگونه هنجارشکنی برخورد قاطع خواهیم داشت"، بیان کرد: آرامش و امنیت نظام اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم و برای حفظ این میراث ماندگار از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

سردار رادان، مردمی بودن پلیس جمهوری اسلامی را یک الگو دانست و عنوان کرد: استان گیلان از جمله استان‌های ولایت‌مدار، تابع قوانین و امن کشور است.

فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی در ادامه با خانواده سرباز شهید «سیدمحمد رضایی» دیدار و گفتگو کرد.

سرباز شهید سیدمحمد رضایی، متولد ۱۳۴۹، در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۷۰ در آذربایجان غربی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر