کد خبر: 162470
A

دستگیری مردی که دختر ۱۰ ساله‌اش را کشت

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری مرد افغانستانی که دختر ۱۰ ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

دستگیری مردی که دختر ۱۰ ساله‌اش را کشت

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری مرد افغانستانی که دختر ۱۰ ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ سیدرضا عمادالدینی دراین‌باره گفت: بامداد روز یکشنبه بیست و نهم مردادماه، یک مورد مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای در محدوده شهرری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد راهی محل حادثه شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حادثه با جسد دختر ۱۰ ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود، گفت: بررسی‌های اولیه نیز نشان داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است. همین موضوع کافی بود تا ماموران کلانتری پدر دختر بچه را هدف تحقیق قرار دهند و این فرد نیز در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد.

عمادالدینی با اشاره به اعترافات پدر این دختر خردسال، گفت: این فرد به ماموران گفت که چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کرده و صاحب دختر شده است، اما خیلی زود از همسرش جدا شده و با تنها فرزندش به ایران آمده است. این مرد در ادامه اعترافاتش گفت که در ایران با یک زن جوان آشنا شده و مجددا ازدواج کرده و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شده است. در روز حادثه آنهابه یک دورهمی رفتند و به همین خاطر دختر به قتل رسیده شده در خانه تنها مانده بود.

جانشین فرمانده انتظامی شهر ری با بیان اینکه این دختر خردسال در نبود پدرش در خانه شیطنت کرده و خانه را به هم ریخته بود، گفت: این موضوع موجب عصبانیت پدرش شده بود به طوریکه وقتی آنها از دورهمی بازگشتند با بهم ریختگی خانه مواجه شده و پدر با کابل برق دخترش را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار داده است. به گفته متهم به قتل پس از این حادثه دختر بچه خوابیده اما دیگر بیدار نشده است.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری پس از این اعترافات، متهم را با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی دستگیر کردند، گفت: برای این پدر سنگدل پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر