کد خبر: 175076
A

دادستان شوش: شخص توهین کننده به شهدای کرمان بازداشت شد

دادستان عمومی وانقلاب شوش گفت: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات فراجا شوش شخصی که اخبار کذب و محتوا‌های توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان نشر داده بود، شناسایی و دستگیر و صفحه وی مسدود شد

دادستان شوش: شخص توهین کننده به شهدای کرمان بازداشت شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مسلم‌کرمی الهی، دادستان عمومی و انقلاب گفت: پس از اقدام تروریستی ۱۳ دی در کرمان، عده‌ای از افراد معاند و مغرض با سوءاستفاده از این موضوع و انتشار شایعات، اخبار کذب و محتواهای توهین‌آمیز در صفحات اینستاگرام باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی ادامه داد: بر همین اساس طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی و انتشار محتواهای توهین‌آمیز در صفحات مجازی درباره واقعه کرمان در دستور کار پلیس اطلاعات فراجا شوش قرار گرفت.

کرمی الهی گفت: با تلاش‌ ماموران پلیس اطلاعات فراجا شوش شخصی که اخبار کذب و محتواهای توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان نشر داده بود، شناسایی و دستگیر و صفحه وی مسدود شد.

دادستان عمومی وانقلاب شوش عنوان کرد: آرامش کنونی که در جامعه داریم را مدیون خون شهدا و فداکاری خانواده‌هایشان هستیم، لذا با هرگونه توهین به آن‌ها باشدت و عبرت‌آموز برخورد خواهیم کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر