کد خبر: 175685
A

غیرحضوری شدن برخی از مدارس آذربایجان شرقی در روز دوشنبه به دنبال بارش برف

به دنبال بارش برف و کولاک و برودت هوا برخی از مدارس آذربایجان شرقی، فردا روز دوشنبه ۲۵ دی ماه برای دومین روز متوالی غیرحضوری شد.

غیرحضوری شدن برخی از مدارس آذربایجان شرقی در روز دوشنبه به دنبال بارش برف

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق کلیبر و خداآفرین، مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

همچنین با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه عشایر مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهند بود.

در منطقه اهر، فعالیت مدارس این در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و بعدازظهر غیرحضوری می‌باشد. 

لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق هوراند و ورزقانمدارس شهری و روستایی این مناطق در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری می‌باشد.

گفتنی است؛ مدارس شهری و روستایی مرند نیز در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح غیرحضوری می‌باشد.

با توجه به لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد، مدارس شهری و روستایی منطقه خاروانا در کلیه مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری است.

در بخش رودقات منطقه صوفیان نیز تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح به صورت غیرحضوری بوده و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس شهری صوفیان و سایر مدارس روستایی منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت صبح  با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

 در شهرستان جلفا، مراکز پیش دبستانی، تعطیل و مقطع ابتدایی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر بصورت غیر حضوری خواهد بود و تمامی مقاطع تحصیلی بخش سیه رود غیرحضوری بوده و مقاطع متوسطه اول و دوم مدارس شهری از ساعت ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد.

همچنین مدارس شهرستان هریس، در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

در منطقه خواجه، مدارس شهری و روستایی این منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیرشروع خواهد شد.

گفتنی است؛ امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد گردید.

شایان ذکر است؛ مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می‌باشد.

روزهایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش نمایند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر