کد خبر: 176312
A

شرور معروف تهران بازداشت شد

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری شرور سابقه‌داری که شهروندان را به قتل تهدید کرده بود، خبر داد.

شرور معروف تهران بازداشت شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سرهنگ سعید راستی در این‌باره گفت: به دنبال دریافت شکایت تعدادی شهروندان مبنی بر تهدید آنان به قتل از سوی یک شرور رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه انجام شده مشخص شد که این فرد با استفاده از سلاح سرد مردم را به قتل تهدید کرده است. 

وی افزود: همچنین در جریان بررسی‌های بعدی ماموران سازمان اطلاعات پلیس پایتخت مشخص شد که این فرد یکی از افراد شرور سابقه‌دار  در محدوده تهرانپارس است که با قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای تعدادی از شهروندان، آنان را به قتل نیز تهدید کرده است و موجب ایجاد ناامنی و احساس ناامنی در منطقه شده است.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران ادامه داد: ماموران موفق شدند پس از رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از انجام هماهنگی‌های قضائی این فرد را در یک عملیات منسجم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

راستی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از این فرد گفت: متهم پس از انتقال به مقر این پلیس به جرم ارتکابی با انگیزه  اختلاف شخصی با مردم و قدرت‌نمایی با همکاری همدستانش  اعتراف کرد. کشف جزئیات پرونده و شناسایی و دستگیری سایر مرتبطین به پرونده کماکان ادامه دارد. متهم نیز پس از تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر