کد خبر: 177101
A

سقوط مرگبار زن جوان از پشت بام ساختمان همسایه

تحقیقات درباره سقوط مرگبار زنی جوان از پشت بام ساختمان همسایه، در تهران آغاز شد.

سقوط مرگبار زن جوان از پشت بام ساختمان همسایه

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ ساعت هشت صبح دیروز بازپرس امیرحسین علیمردان که مسولیت کشیک قتل پایتخت را بر‌عهده داشت از سقوط مرگبار زنی از پشت بام ساختمانی در جنت‌آباد مطلع شد. بنابراین بازپرس کشیک قتل دستور حضور تیم تحقیقات جنایی برای بررسی موضوع را صادر کرد.

ساکنان ساختمانی که زن جوان از آن سقوط کرده بود، در تحقیقات اولیه پلیسی گفتند، او در ساختمان آنها سکونت نداشت. همچنین همسر زن فوت شده که در صحنه حادثه حضور داشت به بازپرس جنایی گفت: همسر من دچار بیماری اعصاب و روان بود، امروز صبح من را برای خرید نان به بیرون از خانه فرستاد. وقتی به خانه برگشتم صدای بر خورد شدیدی را شنیدم اما توجهی نکردم و دقایقی بعد صدای همهمه ساکنان محل  توجهم را جلب کرد و وقتی بیرون رفتم دیدم جسد همسرم در حیاط ساختمان همسایه افتاده است.

در پی این اتفاق بازپرس جنایی دستور داد جسد زن جوان به پزشکی قانونی تهران فرستاده شود تا نتیجه معاینات متخصصان پزشکی قانونی علت اصلی مرگ را مشخص کند. همچنین گروهی از ماموران نیز در روزهای آینده تحقیقاتی انجام خواهند داد تا مشخص شود آیا کسی ماجرای منجر به سقوط زن جوان را دیده است یا نه و اینکه او چطور از ساختمان همسایه سر در آورده و از آنجا سقوط کرده است.

منبع: اعتماد 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر