کد خبر: 177657
A

نوشیدنی مسموم هنوز برای سرقت از رانندگان کار می‌کند/ جزئیات یک پرونده

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی که با روش بیهوشی خودرو یا اموال شهروندان را سرقت می‌کرد، خبر داد.

نوشیدنی مسموم هنوز برای سرقت از رانندگان کار می‌کند/ جزئیات یک پرونده

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای خبر داد که رانندگان خودروهای مسافربری را بیهوش و اموال با ارزش و خودروشان را سرقت می‌کرد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو به روش بیهوشی از شهروندان در محدوده خیابان بروجردی تهران پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد، سارق به عنوان مسافر، سوار بر خودروهای مسافربری شده و پس از برقراری ارتباط با رانندگان و جلب اعتماد آنها ، در فرصت مناسبی نوشیدنی حاوی مواد خواب آور به رانندگان تعارف کرده و در گامی دیگر اقدام به سرقت اموال با ارزش رانندگان خودروها یا سرقت خودروی آنان می‌کرد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: با تحقیقات ماموران کلانتری بی سیم و به دست آمدن سرنخ هایی از مشخصات ظاهری متهم، گشت زنی های هدفمند آغاز شد.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری بی سیم روز گذشته به یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ مشکوک و در استعلام اولیه مشخص شد خورو سرقتی بوده و چندی پیش به سرقت رفته است ادامه داد: بلافاصله ماموران دستور توقف خودرو را صادر کرده و با دستگیری راننده آن، سارق تحت تعقیب نیز شناسایی و به کلانتری انتقال یافت.

سرهنگ قاسم پور در ادامه با بیان اینکه متهم پس از تحمل ۱۳ سال حبس از زندان آزاد شده است، گفت: متهم در پی جوئی‌های انتظامی به ۱۰ فقره سرقت به روش بیهوشی پس از رهایی از زندان اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: با هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و در این مکان نیز یک دستگاه خودروی نیسان باری به سرقت رفته کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در پایان افزود: با شناسایی مالباختگان متهم به همراه شاکیان پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر