کد خبر: 178920
A

دستگیری یک زن به جرم استفاده از داروی بیهوشی برای سرقت

رییس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری زن جوانی خبر داد که با سوار شدن به خودروی مردان میانسال و پولدار آن‌ها را بیهوش می‌کرد و مورد سرقت قرار می‌داد.

دستگیری یک زن به جرم استفاده از داروی بیهوشی برای سرقت

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سرهنگ سعید راستی، رییس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران، گفت: در پی وصول شکایاتی عدیده از چندین مرد میانسال شهر تهران با موضوع بیهوشی ۳۰تا ۴۸ ساعته پس از حضور خانمی حدودا ۳۰ ساله در مسیر تردد آنها، پیگیری و اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی سوژه در دستور کار کارشناسان مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه و رصد دوربین‌های شهری حاکی از حضور خانمی بود که در معابر عمومی شهر تهران به ویژه مرکز شهر با نزدیک شدن به خودروهای غالبا لوکس سوژه‌های مورد نظر را شناسایی کرده و درخواست ورود به خودرو را می‌کرد و پس از سوار شدن از شگردهای مختلفی از جمله قرص‌های مختلف محلول در آب یا آبمیوه یا استفاده از اسپری‌های بیهوش‌کننده اقدام به بیهوش کردن سوژه مورد نظر کرده و سپس خودرو و تمام اسناد، اوراق، تلفن همراه و وجه نقد و اوراق بانکی قربانیان را سرقت می‌کرد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه این فرد دارای سابقه دستگیری قبلی در سنوات گذشته است، تصریح کرد: خرید از فروشگاه‌های مختلف با استفاده از فروش اموال قربانیان از جمله اقدامات این متهم است.

وی با اعلام اینکه نام‌برده در مشارکت با همسرش اقدام به طراحی این اقدام فریبنده می‌کرد، خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ نفر از شکات بیهوش‌شده شناسایی و تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر شکات ادامه دارد.

وی از شهروندان درخواست کرد چنانچه شکایتی از این فرد دارند می‌توانند به مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در خیابان خالد اسلانبولی جنب پارک ساعی مراجعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر