کد خبر: 180539
A

فرزندکشی به دست مادر/ قاتل تحمل فرزند معلول خود را نداشت

اوایل هفته جاری مادر جوان در اقدامی هولناک پسر بچه ۱۰ ساله خود را که دچار معلولیت جسمی و ذهنی بود به قتل رساند.

فرزندکشی به دست مادر/ قاتل تحمل فرزند معلول خود را نداشت

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ اوایل هفته جاری مادر جوان در اقدامی هولناک پسر ۱۰ ساله‌اش را به قتل  رساند و اهالی محل با شنیدن این خبر شوکه شدند و باور نداشتند پسر بچه ۱۰ ساله که دچار معلولیت جسمی و ذهنی بود به دست مادرش به قتل رسیده است و زمزمه‌های این جنایت دهان به دهان در محل پیچید تا اینکه خودروی انتقال جسد وارد کوچه شد و همین کافی بود تا مهر تایید فرزندکشی زده شود. 

برخی از اهالی محل اظهار داشتند که مادر پس از قتل فرزندش جسد را داخل کمد دیواری نگه داشته است؛ اما با توجه به پیگیری‌های انجام شده، پلیس این ادعا را تایید نکرد.

بررسی‌ها نشان از آن دارد که زن جوان به دلیل اذیت‌های فرزند معلولش از نظر روحی آشفته و بهم ریخته و در اقدامی تلخ ابتدا به فرزندش قرص خواب آور داده و پس از آن سر پسرش را داخل سطل آب گذاشته و او را خفه کرده است. 

این مادر که از نظر روحی بهم ریخته است پس از قتل فرزندش در پلیس آگاهی خرم آباد به قتل فرزندش اعتراف کرد و‌ گفت: پسرم به علت معلولیتش دائم اذیتم می‌کرد و‌ در این سال‌ها صبوری کردم؛ اما این روزها اذیت‌هایش زیاد شده بود.

این آزارها به حدی زیاد شده بود که خودم از نظر روحی بهم ریختم و افسرده شدم و‌ تصمیم به حذف پسرم گرفتم.

وی افزود: ابتدا با دادن قرص خواب آور، پسرم بیهوش شد و‌ سپس‌ سرش را داخل سطل آب کردم‌ و‌ او را خفه کردم. 

بنا بر این گزارش، این مادر برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی خرم آباد قرار گرفته و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبر فوری

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر