کد خبر: 183528
A

قتل خونین مرد جوان در اتاقک نگهبانی در کرج/ قربانی جنایت میهمان سومین شب عید بود

نگهبان کینه جو که با همدستی سه مرد دیگر سناریوی قتل میهمان اش را طراحی و اجرایی کرده بود با تلاش کارآگاهان جنایی البرز شناسایی و دستگیر شدند.

قتل خونین مرد جوان در اتاقک نگهبانی در کرج/ قربانی جنایت میهمان سومین شب عید بود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ نگهبان کینه جو که با همدستی سه مرد دیگر سناریوی قتل میهمان اش را طراحی و اجرایی کرده بود با تلاش کارآگاهان جنایی البرز شناسایی و دستگیر شدند.

خیلی زود تیمی از کارآگاهان جنایی در محل کشف جسد حضور یافتند و بلا فاصله بازپرس کشیک قتل خودش را به صحنه جنایت رساند ودر نخستین گام دستور داد پیکر خونین مرد جوان که به نظر می رسید با اصابت جسم نوک تیز به قتل رسیده است به پزشکی قانونی منتقل شد.

در گام بعد در اولین تحقیقات میدانی که نشان میداد آثار خون بر روی نرده های کارآگاه مجاور محل کشف جسد نمایان است این درحالی بود که  در کارآگاه بسته بود بنابراین وقتی کارآگاهان با رئیس کارآگاه تماس گرفتند وی مدعی شد که نگهبان در این مدت در کارآگاه حضور داشته ولی الان ناپدید شده است.

درحالی که به دستور بازپرس جنایی نگهبان کارآگاه تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود با بررسی فیلم‌هایی که در دوربین های مدار بسته وجود داشت سرنخ های  تازه ای را برای کشف راز این جنایت محیا کرد.

در این تصاویر 3 مرد با نقاب هایی که در صورت داشتند وارد اتاقک نگهبانی شده و دقایقی بعد مقتول در حالیکه قصد فرار داشت از میان نرده خودش را به بیرون پرت کرد ودرخواست کمک داشت اما لحظاتی بعد درحالیکه خون صورتش را گرفته بود پس از چند قدم راه رفتن نقش بر زمین شد و بعد از افتادن مقتول آن 3 مرد نقابدار با اطمینان از مرگ مقتول خیلی زود پا به فرار گذاشتند.

خیلی زود نگهبان کارگاه بازداشت شد و در بازجویی مدعی شد که مقتول از دوستانش بوده است.

 نعیم ۳۴ساله در اظهاراتش گفت: به وحید گفتم که برای عید دیدنی به خانه دایی ام نرفته ام تو جای من در نگهبانی بمان تا من به خانه دایی ام بروم.

این اظهارات متناقض زمانی لو رفت که در تحقیقات بعد کارآگاهان دریافتند در شب جنایت نعیم در یکی از کارآگاه های مجاور بوده است و او هم در این جنایت نقش داشته است.

بدنبال شناسایی هویت  افرادی که در دوربین مدار بسته وارد اتاقک نگهبانی شده بودند یکی از آنها خیلی زود دستگیر شد.

این متهم پس از بازجویی در حالی که اتهام قتل را قبول نداشت ومدعی بود دو فرد دیگر با ضربه های چاقو وحید را کشته اند.

این پرونده جنایی در حالی روی میز کارآگاهان قرار گرفته است که نشان می‌دهد قاتل با نقشه از پیش طراحی شده با انگیزه سرقت  از مقتول او را در اتاقک نگهبانی به قتل رساندند و متواری شدند.

رسیدگی به این پرونده کماکان توسط کارآگاهان جنایی استان البرز ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر