کد خبر: 150377
A

کارتن موز هم گران شد/ دانه‌ای ۳۰هزار تومان!

کارتن موز یا همان کارتن موزی امروزه در مصارف گوناگونی مانند بسته بندی میوه و صیفی جات، موز های فله، هندوانه، کلم، کاهو، توت فرنگی غیره کاربرد دارد. هر چند برای هر کدام از آنها کارتن مختص خود وجود دارد ولی بر اساس نیاز بازار، کارتن موزهای دست دو و دارای ویژگی سهولت در حمل و نقل، تقاضای زیادی از این نوع کارتن در بازار وجود دارد. شاید باورتان نشود اما کارتن موز قیمتی شده و برای خود ارزش پیدا کرده است تا جایی که افراد برای اسباب کشی کارتن موز خریداری می کنند. در گذشته از میوه فروش‌ها این کارتن خریداری می شد اما حالا در فروش اینترنتی هم جا باز کرده است و خرید و فروش می شود.

کارتن موز هم گران شد/ دانه‌ای ۳۰هزار تومان!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ کارتن موز یا همان کارتن موزی امروزه در مصارف گوناگونی مانند بسته بندی میوه و صیفی جات، موز های فله، هندوانه، کلم، کاهو، توت فرنگی غیره کاربرد دارد. هر چند برای هر کدام از آنها کارتن مختص خود وجود دارد ولی بر اساس نیاز بازار، کارتن موزهای دست دو و دارای ویژگی سهولت در حمل و نقل، تقاضای زیادی از این نوع کارتن در بازار وجود دارد.

شاید باورتان نشود اما کارتن موز قیمتی شده و برای خود ارزش پیدا کرده است تا جایی که افراد برای اسباب کشی کارتن موز خریداری می کنند. در گذشته از میوه فروش‌ها این کارتن خریداری می شد اما حالا در فروش اینترنتی هم جا باز کرده است و خرید و فروش می شود.

به طور مثال در آگهی فروش انواع کارتن موزی با حجم ۱۳ کیلو، فروخته می‌شود که قیمت هر عدد ۲۵ هزار تومان است. شاید جالب باشد بدانید در تبلیغ این آگهی مقاومت بسیار بالا در بسته بندی، مقاوم در برابر دما، آب و رطوبت، فضای بسیار مناسب، حمل آسان به موجب طراحی خاص، قالب بسیار مستحکم ضربه گیر، مقاومت بالا در برابر آسیب‌های جانبی، استفاده آسان در همه موارد آمده است. همچنین در بیشتر آگهی‌ها آمده که کمتر از ۵ عدد فروخته نمی‌شود.

کارتن-موز-1

۳۳ عدد کارتن مقاوم و ۵ لایه مناسب اسباب کشی در سایزهای مختلف به همراه کارتن ال سی دی و سرویس چینی ، هر کدام ۱۵ هزار تومان( خودم دانه ای ۳۰ هزار تومان خریدم ) آگهی شده است.

شاید روزی کسی فکر نمی کرد که کارتن هم دارای قیمت شود و بتوان مجدد از آن استفاده کرد و حتی از آن پول در آورد.

کارتن-موز-2

 

منبع: گسترش نیوز

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر