کد خبر: 182507
A

یک بازیگر مرد سریال معروف «بازی مرکب» به اتهام آزار جنسی به حبس محکوم شد

او یئونگ-سو بازیگر سریال کره‌ای محبوب و پربیننده «بازی مرکب» (اسکوئید گیم) در نتفلیکس به دلیل آزار جنسی توسط دادگاهی در کره‌جنوبی به هشت ماه حبس تعلیقی محکوم شده است. او با ۷۹ سال سن به دو مورد آزار جنسی یک زن در سال ۲۰۲۲ متهم شده است

یک بازیگر مرد سریال معروف «بازی مرکب» به اتهام آزار جنسی به حبس محکوم شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ بی بی سی: او یئونگ-سو بازیگر سریال کره‌ای محبوب و پربیننده «بازی مرکب» (اسکوئید گیم) در نتفلیکس به دلیل آزار جنسی توسط دادگاهی در کره‌جنوبی به هشت ماه حبس تعلیقی محکوم شده است.

او با ۷۹ سال سن به دو مورد آزار جنسی یک زن در سال ۲۰۲۲ متهم شده است.

خبرگزاری فرانسه گفته که این سورفتار جنسی، پنج سال پیش در سال ۲۰۱۷ و زمانی که او در یک منطقه روستایی برای اجرای تئاتر اقامت داشت، رخ داده است.

آقای یئونگ-سو گفته است که نسبت به این حکم تجدیدنظر خواهد خواست.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی گفته براساس اسناد دادگاه ادعا شده بود که وی زنی را در آغوش گرفته و برخلاف میل این زن گونه او را بوسیده است.

دادگاه همچنین این هنرپیشه را به شرکت در کلاس‌های مقابله با خشونت جنسی محکوم کرده است.

این بازیگر پس از بازی در سریال اسکوئید گیم که در آن شرکت کنندگان در نسخه‌های مرگبار بازی‌های سنتی کودکان شرکت می‌کنند، به شهرت بین‌المللی رسید.

این سریال در پلتفرم نتلفیکس با استقبال بی‌سابقه مواجه شد و طی چند هفته پس از انتشار در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ میلیون بیننده در سراسر جهان جذب کرد.

در سال پس از آن، او اولین بازیگر کره جنوبی بود که برای بازی در این سریال توانست برنده جایزه گلدن گلوب شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر