کد خبر: 149127
A

نماینده ولی فقیه در خوزستان: دلیل عمده آسیب‌ها، به‌ویژه در کشاورزی «پرداخت نکردن زکات» است/ مقصر «پلشتی‌های حجاب»، جامعه ایمانی است

موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مقصر برخی از نابسامانی‌های اخیر و پلشتی‌های حجاب، جامعه ایمانی است زیرا حتی اگر فردی تکه تکه شود نباید ترک تکلیف کند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان: دلیل عمده آسیب‌ها، به‌ویژه در کشاورزی «پرداخت نکردن زکات» است/ مقصر «پلشتی‌های حجاب»، جامعه ایمانی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سید محمدنبی موسوی‌فرد در همایش علمی، ترویجی و تکریمی زکات که چهارشنبه (۱۹ بهمن‌ماه) در اهواز برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم و افرادی که خوب این ماه‌ها را درک می‌کنند، بسیار تلاش می‌کنند که خود را برای لیله القدر آماده کنند.

وی افزود: در عالم آخرت جمعیت قابل توجهی از یهودیان و مسیحیان علیه ما احتجاج می‌کنند، زمانی که از این افراد می‌پرسند چرا مسلمان نشدید می‌گویند مسلمانان می‌گفتند؛ دروغ، غیبت، بی‌حجابی و ظلم بد است اما برخی از آن‌ها همه این کارها را انجام داده‌اند پس به کدام عمل این افراد نگاه کنیم؟ اینکه آن روز این افراد علیه ما احتجاج کنند، بسیار بد است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: خداوند متعال چهار ماموریت بر دوش مومنان گذاشته است که توجه به اقامه نماز و پرداخت زکات برخی از این ماموریت‌ها هستند. تحقق زکات یکی از آرزوهای دیرینه اسلام است.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: عمده آسیب‌ها به ویژه در مباحث کشاورزی به دلیل پرداخت نکردن زکات است. وی با تاکید بر لزوم تذکر زبانی بیان کرد: مقصر برخی از نابسامانی‌های اخیر و پلشتی‌های حجاب، جامعه ایمانی است زیرا حتی اگر فردی تکه تکه شود نباید ترک تکلیف کند؛ در برابر دشمنی که جنگ نرم علیه کشور راه انداخته باید سینه سپر کنیم و تذکر زبانی بدهیم.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در عرصه اقتصاد مقاومتی به دلیل عمل نکردن به فرمایش حضرت آقا چنین مصیبتی می‌بینیم بنابراین باید دولت انقلابی توجه ویژه‌ای به معیشت مردم داشته باشد و این موضوع جزو برنامه‌های دولت است.

موسوی‌فرد تصریح کرد: در روز ۲۲ بهمن‌ماه خواهیم دید که مردم برای چهل و چهارمین بار در صحنه انقلاب حضور پیدا می‌کنند اما به تعبیر حضرت آقا حضور مردم در راهپیمایی به معنای این نیست که از رفتار ما گله‌مند نیستند بنابراین باید تلاش شود که تا حد توان به مطالبات مردم رسیدگی شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر