کد خبر: 151461
A

فعال سیاسی اصولگرا: مجلس یازدهم ۳ سال با اتلاف وقت به نظام ضربه زد

هدایت الله خادمی، نماینده ادوار مجلس درباره بی توجهی به دغدغه های مردم گفت: درباره حجاب قانون داریم و چندین سازمان در حوزه موضوعات فرهنگی وظیفه پیگیری دارند بنابراین کار امروز مجلس این نیست که بخواهد به این مسئله ورود کند بلکه انتظار جامعه آن است که مجلس پیگیر حل مشکلات اقتصادی کشور باشد.

فعال سیاسی اصولگرا: مجلس یازدهم ۳ سال با اتلاف وقت به نظام ضربه زد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مجلس شورای اسلامی بعد از بررسی لایحه بودجه سال آینده گویا مهمترین دغدغه خود را اصلاح قانون حجاب و تصویب طرح صیانت می داند. انگار نه انگار که در این کشور کمر مردم در حال خورد شدن زیر فشار تورم ۵۰ درصدی است.

هدایت الله خادمی درباره بی توجهی مجلس به دغدغه های اصلی مردم به نامه نیوز گفت: درباره حجاب قانون داریم و چندین سازمان در حوزه موضوعات فرهنگی وظیفه پیگیری دارند بنابراین کار امروز مجلس این نیست که بخواهد به این مسئله ورود کند بلکه انتظار جامعه آن است که مجلس پیگیر حل مشکلات اقتصادی کشور باشد.

وی افزود: تورم مالیات پنهان و باج گیری است که دولت های بی کفایت از مردم می گیرند و نتیجه اش نیز از بین رفتن طبقه متوسط و تقسیم جامعه به طبقه فرودستان و طبقه فرادستان خواهد بود. امروز ما با مشکلات بزرگ اقتصادی همچون تورم سرسام آور و رکود سنگین، بیکاری، گرانی مسکن، آلودگی هوا، کاهش سطح آب های زیرزمینی، فرونشست زمین و غیره مواجه هستیم اما مجلس به امور دیگر می پردازد.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه مجلس از اهمیت مشکلات اصلی کشور درکی ندارد، اظهار کرد: نمایندگان شایسته ای در قوه مقننه کشور نیستند، آنها موضوعاتی کشور را پیگیری می کنند که اصلا در حوزه وظایف شان نیست یا خلا یا نقص قانونی در آن حوزه ها نداریم.

وی با بیان اینکه مجلس یازدهم ۳ سال وقت هدر داد و به نظام ضربه زد، افزود: قرار بود این مجلس با کاهش تورم و ریل گذاری صحیح برای ایجاد رونق اقتصادی به نفع نظام کار کند اما نمایندگان امروز دنبال کارهای کوچولو می روند که فقط سرگرم باشند یا برای جامعه سرگرمی ایجاد کنند.

خادمی گفت: انتظار داشتیم مجلس با نظارتی دقیق تیم اقتصادی دولت را در حل مسائل کشور کمک کند و اگر نقصی در کارکرد و عملکرد این تیم می بیند در مقام اصلاح برآید اما چون اشرافی بر وظایف خود ندارد، دنبال کارهای حاشیه ای می رود. انجام کارهای بزرگ، آدم های بزرگ می طلبد.

وی افزود: بی عملی مجلس درباره موضوعات مهم کشور موجب تعجب مردم شده است و می پرسند چرا نمایندگان کاری نمی کنند. واقعیت آن است که در این مجلس افراد ضعیف جای بزرگان و شایستگان نشستند و صندلی نمایندگی نیز به افراد اعتبار و درک مسائل را نمی دهد بلکه این افراد هستند که باید با انجام وظایف خود و کارهای بزرگ به صندلی نمایندگی اعتبار دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر