کد خبر: 171708
A

وزیر کشور: شعار ما برای انتخابات یک رای بیشتر به مقاومت است

سردار احمدوحیدی، وزیر کشور گفت: امروز بخش زیادی از افزایش مشارکت بر عهده دانشجویان است و جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات مجلس دارد.

وزیر کشور: شعار ما برای انتخابات یک رای بیشتر به مقاومت است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ویژه برنامه 16 آذر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.احمد وحیدی وزیر کشور در این برنامه با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای دانشجو و غزه، گفت: امروز در غزه صد ها تانک و نفر بر رژیم صهیونیستی از بین رفته و نیروی زمینی رژیم صهیونیستی در داخل غزه شکست خورده است.

سردار احمدوحیدی، افزود: امروز قدرت هوایی رژیم صهیونیستی فقط در این است که زنان و کودکان را بکشد و در وضعیتی گیر کرده که آمریکایی ها سراسیمه برایش سلاح می فرستند.

وحیدی گفت: امروز تعیین کننده معادلات نه رژیم صهیونیستی نه آمریکا، بلکه جبهه مقاومت است.

وزیر کشور گفت: جریانی که راجع به فلسطین صحبت کرد و نه غزه گفت بر گذشته ای استوار بود که قبل از آن شعارها شکل گرفته بود، نه غزه نه لبنان شعاری برای اعلام تسلیم در قضیه فلسطین بود.

وحیدی ادامه داد: امروز جریان دانشگاه و دانشجویی نمی تواند در کنار کسانی باشد که در مقابل جنایات غزه ساکت باشد و این فجایع را نبیند و در کنارشان نباشد.

وزیر کشور گفت: طوفان الاقصی نقطه تحولی مهم در جهان و منطقه بود که در ادامه آثارش را بیشتر می بینیم.

وحیدی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر اقدام عملی در تحریم کالاهای صهیونیستی، تاکید کرد: در ایران هیچ کالایی از رژیم صهیونیستی نداریم و هر موقع دستگاه های اطلاعاتی بگویند حتی ماده اولیه هم از رژیم صهیونیستی داریم حتما با آن برخورد خواهد شد.

وزیر کشور در پاسخ به سوال دیگری، گفت: شعار ما برای انتخابات یک رای بیشتر به مقاومت است. امروز انتخابات ما با مقاومت فلسطین گره خورده و تقویت مشارکت و حضور یعنی حمایت از غزه و فلسطین است.

وی افزود: دشمن به دنبال این است که با تبلیغات دروغین و آمدن آن ها پای صندوق های رای تردید ایجاد می کند.

وحیدی گفت: امروز در گذر از مشکلات جمهوری اسلامی روی روند رشد بسیار خوبی قرار گرفته است، انتظار نداشته باشید در عرض دو سال همه مشکلات را دولت حل کند ولی روند بسیار خوب است.

وزیر کشور تاکید کرد: در چهار مولفه ای که رهبر معظم انقلاب فرموند که شامل امنیت سلامت رقابت و مشارکت  تلاش خواهیم کرد. باید تلاش کنیم همه طیف ها و گروه ها پای کار انتخابات بیایند.

وحیدی گفت: امروز بخش  زیادی از افزایش مشارکت بر عهده دانشجویان است و جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات مجلس دارد.

وی افزود: بزرگترین جهاد شما دانشجویان برای انتخابات، تلاش برای افزایش مشارکت است.

وزیر کشور  در پاسخ به سوال دیگری راجع به عزل معاون سیاسی و شبهات موجود در این زمینه، گفت: مردم به ما و مجلس رای دادند که اختلاف ها را به حداقل برسانیم و حل کنیم، گرچه بعضی وقت ها نقطه نظرات متفاوت است، حل مسائل کشور از مسیر مصلحت هایی که برای عموم جامعه است باید انجام شود. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر