کد خبر: 177662
A

جزییات گفت وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با اسماعیل هنیه

اسماعیل هنیه تاکید کرد که گروه‌های مقاومت با حفظ وحدت و انسجام خود، تنها در صورت تحقق منافع عالیه ملت فلسطین، ابتکارات مطروحه را مورد توجه قرار می‌دهند.

جزییات گفت وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با اسماعیل هنیه

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، امشب (پنجشنبه) ۱۲ بهمن در تماسی  تلفنی،  آخرین تحولات مرتبط با جنگ غزه را مورد بررسی قرار دادند.

وزیر امور خارجه در این گفتگو، با اشاره به تماس‌ها و دیدار‌های اخیر خود با مقامات دیگر کشور‌ها و سازمان‌های بین‌المللی، توقف فوری جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌پناه غزه را کلید برقراری ثبات و آرامش در کل منطقه خواند.

امیرعبداللهیان ضمن تجلیل از مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین در ۴ ماه گذشته، عنوان کرد که تنها ملت فلسطین به عنوان صاحبان اصلی این سرزمین، حق دارند در مورد سرنوشت و آینده خود تصمیم بگیرند و هیچ طرفی نمی‌تواند اراده و طرح‌های سیاسی خود را بر آن‌ها تحمیل کند.

اسماعیل هنیه نیز با ارائه گزارشی از ایستادگی و پایداری وصف ناپذیر ملت و گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری و طرح‌ها و ابتکارات سیاسی مطرح شده برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی ذر نوار غزه و تبادل اسرا، تاکید کرد که گروه‌های مقاومت با حفظ وحدت و انسجام خود، تنها در صورت تحقق منافع عالیه ملت فلسطین، ابتکارات مطروحه را مورد توجه قرار می‌دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر