کد خبر: 181933
A

نماینده ولی فقیه در سپاه: منتخبان، قدردان ولایت باشند

عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه، خطاب به منتخبان مجلس دوازدهم گفت: منتخبان، قدردان ولایت و امت باشند، سخن اختلافی نگویند و انسجام و اتحاد را حفظ کنند

نماینده ولی فقیه در سپاه: منتخبان، قدردان ولایت باشند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه، خطاب به منتخبان مجلس دوازدهم گفت: منتخبان، قدردان ولایت و امت باشند، سخن اختلافی نگویند و انسجام و اتحاد را حفظ کنند. مادامی که اتحاد داشته باشیم، از دشمن نگران نیستیم. مردم ایمان خودشان را ثابت کردند و امروز نوبت استقامت شما مسئولان است. همه را به انقلاب دعوت کنید نه به خود؛ خود را برای انقلاب بخواهید نه انقلاب را برای خود، کرسی مسئولیت را فرصت خدمتگزاری قرار دهید، نه جایگاهی که ماندنی است و بدانید که روزی این جایگاه را ترک خواهید کرد.

حاجی صادقی ادامه داد: ما از مسئولان می‌خواهیم به دستور اخیر مقام معظم رهبری با تمام وجود عمل کنند و سخن اختلافی نگویند و برای خدمت به مردم دست به دست هم دهند. مسئولان کشور باید قدردان مردم و ولی نعمتان خود باشند و با تمام وجود وارد میدان خدمتگزاری شوند. از آن‌ها می‌خواهیم همه را به انقلاب دعوت کنند نه به خود. خود را برای انقلاب بخواهند نه انقلاب را برای خودشان، کرسی مسئولیت را فرصت خدمتگزاری قرار دهند نه جایگاهی که ماندنی است و بدانند که روزی این جایگاه را ترک خواهند کرد. 

وی تأکید کرد: مادامی که اتحاد داشته باشیم، از دشمن نگران نیستیم. مردم ایمان خودشان را ثابت کردند و امروز نوبت استقامت شما مسئولان است.

حاجی صادقی ادامه داد: حضور ما در این جلسات برای کسب فیض از شهداست و برای همین است که هر سال در ایامی مانند عاشورا به جلسات شهدا می‌رویم تا خودمان را در این جبهه پیدا کنیم. جلسات شهدا جلسات بصیرت و استقامت و کسب حیات واقعی است. 

وی عنوان کرد: خداوند در قرآن تأکید می‌کند حتی در خیال خود هم فکر نکنید شهید مرده است بلکه حیات اصلی از آن شهداست. شهادت هدیه‌ای الهی است. بنابراین، من استدعا دارم به هیچ خانواده شهیدی به خاطر شهادت عزیزشان تسلیت نگویید. شهید از آن مقام قرب عنداللهی خود این پیام را می‌دهد که این مسیری را که من رفته‌ام، نگرانی و ترس ندارد و مسیر کامیابی و سعادت است. وی اظهار داشت: همه دشمنان دست به دست هم دادند تا عاشورا و اربعین کمرنگ شود، اما خداوند اراده کرده است که این نهضت زنده بماند. 

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: شهدای ما برای این انقلاب که به اسلام حیات تازه بخشید، سر و جان دادند تا انقلاب جان بگیرد و ما نیز امروز هرچه داریم از برکت خون همین شهداست. 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیان کرد: ما باید از این مسیر مواظبت کنیم و بدانیم آنچه این انقلاب را زنده نگه می‌دارد، مقاومت در مقابل استکبار است. امروز زنان و کودکان در غزه با همین منطق ایستادگی می‌کنند و همین منطق است که دشمن را شکست داده و ما را به پیروزی می‌رساند. 

حاجی صادقی ادامه داد: جبهه استکبار بداند که تهاجم و تحریم برای آن‌ها فایده ندارد زیرا ما پیمانی با امام حسین (ع) و نایب امام زمان (عج) بستیم که همان‌طور که این انقلاب، اسلام را زنده کرد، ما هم این انقلاب را زمینه ساز ظهور کنیم و تا نابودی استکبار از پای نمی‌نشینیم. وی افزود: دشمن ۴۵ سال است هر کاری توانسته کرده، اما انقلاب توقف نداشته است. عامل اصلی همه پیروزی‌ها، پیوند امت با ولایت است. 

او در پایان با بیان اینکه «خانواده شهدا و نیرو‌های انقلاب از مسئولان کشور، ولایتمداری در عمل و مجاهدت شبانه‌روزی برای خنثی کردن نقشه‌های دشمن و خدمت به مردم می‌خواهند»، اضافه کرد: تنها راه پیروزی و غلبه بر گرگ استکبار، ایستادگی و مقاومت است.

منبع: جماران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر