کد خبر: 179852
A

هندزفری که در لحظه ترجمه می‌کند

براساس بیانیه‌ی سامسونگ، آپدیت جدید گلکسی بادز را بهتر از قبل با سری گلکسی S۲۴ تطبیق می‌دهد.

هندزفری که در لحظه ترجمه می‌کند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ براساس بیانیه‌ی سامسونگ، آپدیت جدید گلکسی بادز را بهتر از قبل با سری گلکسی S۲۴ تطبیق می‌دهد. قابلیت‌های هوش مصنوعی پرچم‌داران سامسونگ برای تعداد بسیار کمی از محصولات این شرکت منتشر خواهند شد. بنابراین، بهره‌مندی گلکسی بادز از این قابلیت‌ها خبر خوشی برای کاربرانش محسوب می‌شود.

سامسونگ اشاره می‌کند که سوییچ خودکار به سری گلکسی بادز نیز خواهد آمد. این ویژگی هنگامی‌که به چند دستگاه ازطریق بلوتوث متصل هستید، باعث می‌شود تجربه‌ی آسان‌تری برای جابه‌جایی در بین دستگاه‌ها داشته باشید. درصورت تماس تلفنی، اندروید به‌طور خودکار دستگاه پخش را تغییر می‌دهد تا تماس را بدون متوقف‌کردن پخش محتوا برقرار کنید.

Auracast ویژگی دیگری است که با آپدیت جدید به گلکسی بادز اضافه خواهد شد. Auracast امکان اتصال چندین دستگاه به یک منبع صوتی را فراهم می‌کند و حالا مدل‌های مختلف گوشی سامسونگ و تبلت سامسونگ می‌توانند از این قابلیت برای اتصال به چندین ایرباد استفاده کنند.

علاوه‌براین، به‌کمک ویژگی صدای ۳۶۰ درجه‌ی Auracast در تلویزیون هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، کاربران می‌توانند ازطریق گلکسی بادز به صدای فراگیر مجازی گوش دهند.

آپدیت جدید برای گلکسی بادز ۲ و گلکسی بادز ۲ پرو و گلکسی بادز FE که جزو بهترین هدفون های بی سیم هستند، در چند روز آینده دردسترس قرار می‌گیرد.

منبع: زومیت

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر