کد خبر: 175730
A

رأی پرونده جعل امضای عضو هیئت مدیره استقلال صادر شد

پرونده جعل امضای عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال که در دادسرای فرهنگ و رسانه در حال رسیدگی بود با قرار منع تعقیب در این شعبه بسته شد.

رأی پرونده جعل امضای عضو هیئت مدیره استقلال صادر شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ پرونده جعل امضای عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال که در دادسرای فرهنگ و رسانه در حال رسیدگی بود با قرار منع تعقیب در این شعبه بسته شد.

چندی پیش علیرضا خانی عضو وقت هیئت مدیره استقلال با این ادعا که اثر انگشت و امضایش از سوی فرشید سمیعی دیگر عضو هیئت مدیره جعل شده، از او و علی خطیر مدیرعامل باشگاه شکایت کرد. این ماجرا مربوط به قرارداد منزل گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال بود.

در این قرارداد نام، نام خانوادگی، کد ملی و تمام مشخصات خانی آمده، اما فرشید سمیعی پای برگه را امضا زده و اثر انگشت او وجود دارد در حالی که خانی در شکایت خود اعلام کرده چنین اجازه‌ای نداده است. دیگر امضای این قرارداد مربوط به خطیر است.

قاضی این پرونده بعد از بررسی شکایت عضو پیشین هیئت مدیره، با استناد به متممی که در قرارداد آمده و در آن اشاره شده که سمیعی به جای خانی قرارداد را امضا می‌کند، شکایت را وارد ندانست و قرار منع تعقیب را برای خطیر و سمیعی صادر کرد.

پس از این موضوع خانی اعتراض خود را به رأی صادره اعلام کرد.

این شکایت زمانی رخ داد که خانی عضو هیئت مدیره استقلال بود. او در تاریخ 16 دی جای خود را در هیئت مدیره به علی آقامحمدی داد.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر