کد خبر: 137506
A

فخرالسادات محتشمی‌پور: همسرم را با زور از زندان به دادگاه بردند!

فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاجزاده مدعی شد که همسرش را امروز با زور از زندان به دادگاهی که ریاستش به عهده قاضی صلواتی است برده اند

فخرالسادات محتشمی‌پور: همسرم را با زور از زندان به دادگاه بردند!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاجزاده در یک لایو اینستاگرامی مدعی شد که همسرش را امروز با زور از زندان به دادگاهی که ریاستش به عهده قاضی صلواتی است بردند. محتشمی پور گفت: همسرم از قبل گفته بود من در هیچ دادگاهی شرکت نمی‌کنم و اگر دیدید خبر داده‌اند که دادگاه من با حضور خودم برگزار شده بدانید مرا با زور برده‌اند.

بخوانید:جزییات برگزاری دادگاه مصطفی تاجزاده/ قوه قضاییه: تاج‌زاده حاضر به دفاع از خود نشده و پاسخ دادگاه را نداده است

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه؛ صبح امروز جلسه رسیدگی به اتهامات مصطفی تاجزاده با حضور او، با سه عنوان اتهامی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. نماینده دادستان کیفرخواست متهم را که در ۳۶صفحه تنظیم شده بود و حاوی قرائن و شواهد متعددی از اقدامات تاجزاده علیه امنیت ملی، قرائت کرد. در کیفرخواست سه عنوان اتهامی از جمله اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی با ذکر مصادیقی ذکر شد. سپس رئیس دادگاه از متهم خواست به سوالات مطرح شده پاسخ دهد و در خصوص اتهاماتی که با ذکر مصادیق و مستندات  به وی وارد شده، توضیح دهد و از خود دفاع کند که تاجزاده پاسخگو‌ نبود. پس از این، صلواتی با توجه به تفهیم اتهام متهم و امتناع تاجزاده از پاسخگویی به سوالات دادگاه به وی فرصت دفاع آخر را داد که او مجددا سخن یا دفاعی را مطرح نکرد و در نتیجه رئیس دادگاه ختم رسیدگی را اعلام کرد تا در مهلت قانونی مقرر نسبت به صدور رای اقدام شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر