کد خبر: 87041
A

برای یافتن کار در خارج از کشور باید تخصص و مهارت کافی در زمینه شغلی مورد نظرتان را داشته باشید. همچنین باید مدرک تحصیلی مناسب، تجربه کافی، دانش زبانی آن کشور و رزومه خوب داشته باشید تا بتوانید در زمینه شغل یابی در کشورهای دیگر موفق باشید.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ بدون تردید یکی از مهمترین مسائل پیش رو برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، مسئله کاریابی در خارج از کشور است. بسیاری از افراد با ویزای تحصیلی به کشورهای خارجی مهاجرت می کنند و در صدد هستند که بعد از اتمام تحصیلاتشان ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر بدهند. بنابراین می توان گفت که یکی از مهمترین دغدغه مهاجرین، پیدا کردن شغل مناسب برای تامین هزینه های زندگی در کشور دیگر است و آن ها دائما در جستجوی پیدا کردن شیوه ای برای استخدام در شرکت های کشور مقصد می باشند. به طور کلی زمانی شما از یک مهاجرت کاری موفق لذت خواهید برد که اطلاعات کافی در رابطه با مهاجرت و کار در کشور های خارجی را داشته باشید و بدون اتلاف وقت و پولتان به هدف خود یعنی اشتغال در کشور مورد مهاجرتتان دست یابید.

برای یافتن کار در خارج از کشور باید تخصص و مهارت کافی در زمینه شغلی مورد نظرتان را داشته باشید. همچنین باید مدرک تحصیلی مناسب، تجربه کافی، دانش زبانی آن کشور و رزومه خوب داشته باشید تا بتوانید در زمینه شغل یابی در کشورهای دیگر موفق باشید. یک نکته بسیار مهمی که باید پیش از مهاجرت به آن فکر کنید، این است که آیا کشور مورد نظرتان برای مهاجرت به شغل انتخابی شما نیاز دارد؟ چه مشاغلی در مقصد مورد نظرتان مورد درخواست می باشند؟ نرخ بیکاری در آن کشور چکونه است؟ آیا می توان به واسطه اشتغال در شغل مورد نظرتان به اقامت دائم آن کشور بپردازید؟ زمانی که همه این موارد را مورد برسی قرار دادید و سنجیدید، می توانید با چشم باز مهاجرت کاری تان را در پیش بگیرید.

با کاریابی بین المللی در هر کجای جهان کسب و کار ایده آل خود را بیابید

در ایران بسیاری از جوانان با مهارت و تحصیلکرده با هدف شروع یک کسب و کار موفق و ایجاد یک زندگی مطلوب تصمیم می گیرند که به کاریابی در خارج از کشور و در حیطه بین المللی بپردازند. یک خبر خوب برای چنین افرادی آن است که با مراجعه به موسسات مهاجرتی معتبر می توانند به راحتی شغل مورد نظرشان را بیابند. البته باید به این نکته توجه داشته باشند که موسسه مورد نظرشان مدرک کاریابی بین المللی را داشته باشد. دکتر میثم شکری ساز از جمله مدیرانی است که دارای مدرک کاریابی بین المللی می باشد.

جالب است بدانید که گرفتن چنین مدرکی زحمات بسیاری را می طلبد و شاید نیاز باشد که سال ها برای دریافت آن تلاش کنید. تنها در صورت تائید صلاحیت چنین مدرکی به موسسات تعلق می گیرد و البته تعداد ارائه آن بسیار محدود و چیزی در حدود 3 مدرک در سال است. تصور کنید که در میان سیل عظیمی از کسب و کارها و موسسات تنها 3 مورد شامل اخذ چنین مدرک معتبری می گردند. دکتر میثم شکری ساز که مدیر هلدینگ پارس پندار نهاد می باشد، جزو افراد موفق و کارآفرینان برتر کشورمان است که مدرک کاریابی بین المللی نیز در دستاوردهای درخشانش به چشم می خورد. شما با استفاده از این ویژگی مهم و مراجعه به موسسه تحت مدیریت ایشان می توانید با خیالی آسوده به یافتن شغل ایده آل خود در کشورهای خارجی دست یابید.

2

 

کارآفرینان موفق چه می کنند؟

کارآفرینان موفق معمولا فکر باز و ایده پردازی دارند. آن ها رویاهای خود را دنبال می کنند و در مسیر تحقق آن ها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. کارآفرینان موفق تصویر ذهنی خود را از مسیر موفقیت می سازند و در جهت آن، با انگیزه و تلاش حرکت می کنند. به عملکردهایشان ایمان قلبی دارند و با تمرکز بر نقاط قوت شان به همه مشکلات موجود غلبه می کنند. شکست ها بخشی از مسیر موفقیت هستند و نباید از آن ها دل آزرده شوید. کارآفرینان روحیه بالایی در پذیرش شکست ها و استفاده از آن ها در راستای موفقیت دارند. در نهایت با عزمی آهنین تلاش می کنند، به یادگیری نکات مهم تجاری و اقتصادی می پردازند، پویایی را در رفتارشان تقویت می کنند و هیچ گاه تسلیم نمی شوند. دکتر میثم شکری ساز مدیر هلدینگ پارس پندار نهاد نیز همه این ویژگی ها را داشته و در سال 1369 موفق به اخذ مقام کارآفرین برتر کشور شد. او دشمنان بسیاری دارد و این به دلیل موفقیت های بی شمارش در توسعه کسب و کارها و اشتغال زایی موثر اوست. مشاوره هایی که او به کسب و کار ها ارائه می دهد، روشنگر راه آنان بوده و کشور را به سمت پیشرفت روز افزون سوق می دهد. اما دشمنانی که از آنان نام بردیم، به منظور تخریب شخصیت والای دکتر میثم شکری ساز اقدام به شایعه سازی مبنی بر ارائه مدارک جعلی از سوی ایشان به افراد دانش پذیر کرده اند. البته خیلی زود این افراد رسوا شدند و حکم قضایی شکایت از آنان در جریان و پیگیری قانونی آن در حال اجراست.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر