کد خبر: 114064
A

وزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری که یک روزنامه رسمی تحت نظارت حاکمیت محسوب می شود از خروج نظام جمهوری اسلامی از برجام و توقف مذاکرات هسته ای در دولت ابراهیم رئیسی خبر داده است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ وزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری که یک روزنامه رسمی تحت نظارت حاکمیت محسوب می شود از خروج نظام جمهوری اسلامی از برجام و توقف مذاکرات هسته ای در دولت ابراهیم رئیسی خبر داده است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ کیهان نوشت:اکنون، دوره روحانی به سر آمده و چهره‌ای سکاندار ریاست دولت جمهوری اسلامی ایران شده که گزارشگر سی‌ان‌ان درباره او می‌گوید «رئیسی، مقابل آمریکا عقب‌نشینی نمی‌کند و امتیاز دیگری نخواهد داد».

او در دو سال ریاست قوه قضائیه، امید مردم را افزایش داد و اکنون امیدواری بیشتری نسبت به گره‌گشایی‌اش در جایگاه ریاست‌جمهوری احساس می‌شود چنین امیدی می‌تواند به بسیج ملی اراده‌ها و ظرفیت‌ها منتهی شود و بنابراین، دشمن را دستپاچه می‌کند. آنها نمی‌توانند همزمان مسیر دعوت به تعامل و تشدید شیطنت را ادامه دهند.

می‌دانند که جمهوری اسلامی پس از شش سال تجربه تلخ، تعلق‌خاطری به برجام ندارد و برجام در مقابل روند پیشرفت ایران چه قدر دست و پاگیر بوده است. یا باید تعامل برابر را بپذیرند و تحریم‌ها را به شکل جدی و تضمین شده و قابل راستی‌آزمایی لغو کنند، یا اینکه مرتکب خصومت و شیطنت شوند. دیگر نمی‌توانند گزینه دوم را ابزار مذاکره و امتیازطلبی جدید قرار دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر