کد خبر: 140314
A

سپاه تأکید کرد: با قاطعیت به تفرقه‌افکنی‌ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهیم داد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت حوادث روز گذشته در سیستان و بلوچستان اعلام کرد که پاسخ تفرقه‌افکنی‌ها را خواهد داد.

سپاه تأکید کرد: با قاطعیت به تفرقه‌افکنی‌ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهیم داد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛  سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در محکومیت حوادث زاهدان در بیانیه‌ای تأکید کرد که پاسخ قاطع به مزدوران خواهیم داد.

 در این بیانیه سپاه سلمان آمده است:

مردم شریف و شهید پرور زاهدان ظهر روز گذشته بعد از پایان نماز جمعه زاهدان، شاهد واقعه تلخ و ناگوار حمله اشرار و تروریست‌های مسلح وابسته به استکبار جهانی و مزدوران «جیش‌الظلم» به چندین مقر انتظامی و نظامی و متعاقبا درگیری و تیراندازی کور و جنایت کارانه آنان در خیابان‌ها و معابر عمومی در سطح شهر بودند که منجر به هلاکت تعدادی از تروریست‌های تجزیه‌طلب و مجروح شدن چند تن از نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی و تعدادی از شهروندان شد.

روز گذشته نیز سردار رشید اسلام «سید حمید رضا هاشمی» معاون اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان که در مقابله با تروریست‌های جنایتکار مجروح شده بود به شهادت نائل آمد.

سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اعلام می‌دارد پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیرو‌های مقتدر و مصمم اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی با قاطعیت به تفرقه‌افکنی‌ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهد داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر