کد خبر: 143045
A

عضو مجلس خبرگان: اگر جوانان فرزندآوری نکنند سی سال بعد باید برابر استکبار سرخم کنیم

آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص روند رشد جمعیت در کشور گفت: سرمایه اصلی هر کشوری برای دسترسی به عزت و پیشرفت در تمام عرصه‌ها، جمعیت جوان و زیاد آن کشور است. لذا جوانان باید با دوری از فرهنگ غلط غربی کنترل جمعیت، به فرزندآوری روی بیاورند تا جمعیت کشور را جوان و پویا نگاه دارند.

عضو مجلس خبرگان: اگر جوانان فرزندآوری نکنند سی سال بعد باید برابر استکبار سرخم کنیم

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مراسم ازدواج زوج‌های پاسدار امروز با حضور آیت‌الله محسن حیدری، نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، سردار حسن شاهوار، فرماندهی سپاه ولیعصر(عج)، معاونین و زوج های جوان پاسدار، در سالن امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد.

آیت الله حیدری پس از اجرای خطبه عقد نمادین و تبریک به تمامی زوج‌های حاضر در سالن، با تاکید بر حدیث پیامبر اکرم(ص) در خصوص ازدواج و فرزندآوری، اظهار داشت: جوانان باید در امر ازدواج تعجیل کنند و با توکل بر خدا به سرعت پس از ازدواج داری فرزند شوند، چرا که این سنت پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) است.

وی در ادامه با اشاره به فرهنگ غلط غربی کننرل جمعیت، افزود: سرمایه اصلی هر کشوری برای دسترسی به عزت و پیشرفت در تمام عرصه‌ها، جمعیت جوان و زیاد آن کشور است. لذا جوانان باید با دوری از فرهنگ غلط غربی کنترل جمعیت، به فرزندآوری روی بیاورند تا جمعیت کشور را جوان و پویا نگاه دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه طرح کنترل جمعیت سیاستی آمریکایی است، گفت: آمریکا این سیاست را برای تسلط و کنترل ایران طراحی و اجرا کرد که اگر جوانان هوشیار نباشند و فرزندآوری را زیاد نکنند، تا 30 سال آینده با جمعیتی پیر روبه‌رو می‌شویم و در آن زمان است که دیگر خبری از عزت نخواهد بود و باید در برابر استکبار جهانی سر خم کنیم.

حیدری در رابطه با فتنه آمریکایی و اغتشاشات اظهار کرد: امریکا در فتنه و اغتشاشت اخیر، با کارهایی مثل تعرض و هتک حرمت روحانیون و مساجد، از نیت اصلی خود که ضربه زدن به اسلام و دین مردم است، پرده برداشت، اما باید بدانند که آرزوی تبدیل ایران به سوریه‌ای دیگر را با خود به گور خواهند برد، چرا که جوانان آگاه ایرانی به هیچ عنوان تن به فتنه‌های آنها نمی‌دهند.

وی ضمن آرزوی خوشبختی برای زوج‌های جوان از تمامی دستگاه‌های تبلیغاتی و رسانه‌ها خواست که در زمینه ازدواج و فرزندآوری، فرهنگ‌سازی کنند.

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر