کد خبر: 98028
A

دکتر آلفردو کاهه پزشک سابق ماردونا ادعا کرد مرگ این اسطوره فوتبال نوعی خودکشی بوده است.

 به گزارش سایت دیده بان ایران؛ پزشکی که به مدت یک دهه روند درمانی دیه‌گو مارادونا را مدنظر داشت تاکید دارد که مرگ او نوعی خودکشی بود و این اسطوره دنیای فوتبال از زندگی خسته شده بود. 

بنابر گزارش دیده بان ایران به نقل از دیلی میل، دکتر آلفردو کاهه که در فاصله سال‌های 1997 تا 2007 درمان مارادونا را بر عهده داشت باور دارد که این ستاره آرژانتینی احتمالا حاضر به خوردن غذا و مصرف داروهایش نشده چرا که پس از عمل جراحی مغز درگیر افسردگی شده است. او روز یکشنبه در گفتگو با یک ایستگاه رادیویی آرژانتینی اظهار داشت: " به نظر من این اتفاق شبیه یک حمله قبلی ساده نبود. دیه‌گو خسته بود. همه این شرایط ممکن است منجر به خودکشی شود. " 

دکتر کاهه همچنین مدعی شد که مارادونا پیش از این یک بار در کوبا اقدام به خودکشی کرده بود و ماشینش را به اتوبوسی که از روبرو در حال حرکت بود کوبید اما از این سانحه جان سالم به در برد. او مدعی شد که همان زمان از مارادونا پرسیده بود که آیا قصد خودکشی داشته و این بازیکن پاسخ داده بود شاید روز این کار را انجام دهد. دکتر کاهه می‌گوید که در روزهای پیش از مرگ مارادونا با مادر یکی از فرزندانش صحبت کرده و ورونیکا به این پزشک گففته بود: " دیه‌گوف گفت که از زندگی خسته شده و نمی‌خواهد بیش از این چنین باری را بر دوش بکشد چون از همه چیز بریده است. " 

photo_2020-12-21_17-55-21

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر