کد خبر: 162533
A
اقراریان عضو شورای شهر تهران:

برخی عوامل شهرداری «رشوه» می‌گیرند تا سد معبر جمع‌آوری نشود

اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز به موضوعات مختلفی از جمله دریافت رشوه توسط برخی از عوامل شهرداری در موضوع سدمعبر، ساخت‌وساز‌های غیرمجاز و ... پرداختند.نکته حائز اهمیت این جلسه دریافت رشوه از سوی عوامل شهرداری تهران از سازندگان مسکن و دست فروشان بود

 برخی عوامل شهرداری «رشوه» می‌گیرند تا سد معبر جمع‌آوری نشود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز به موضوعات مختلفی از جمله دریافت رشوه توسط برخی از عوامل شهرداری در موضوع سدمعبر، ساخت‌وساز‌های غیرمجاز و ... پرداختند.

مهدی اقراریان در یکصد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تذکر به شهردار تهران در مورد گلایه شهروندان در رابطه با شرایط نامناسب سد معبر در سطح شهر گفت: مطابق تبصره یک ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، شهرداری موظف است با سد معبر برخورد کند.

وی افزود: بر اساس گزارشات واصله، برخی عوامل شهرداری رشوه می گیرند تا سد معبر جمع آوری نشود. دو سال است که این موضوع را می گوییم اما خروجی آن به کجا رسید؟.

اقراریان ضمن تذکر و انتقاد از عملکرد شهرداری در برخورد با سد معبر با توجه به اعتراض مکرر مردم افزود: این تذکر را در اختیار دیگر اعضای شورا قرار می‌دهم و اگر تمایل داشتند می‌توانند آن را امضاء کنند. شهرداری در عناوینی، مسئولیت آسیب‌های اجتماعی را بر عهده می‌گیرد؛ بهتر است در مواردی که وظیفه داریم وارد شویم و سپس وظایفی که مستقیم نیست، انجام دهیم.

وی ادامه داد: در بعضی موارد در کار خود مانده‌ایم و وظایف دیگر بخش‌ها را انجام می‌دهیم؛ برخی به صراحت می گویند که به عوامل شهرداری پول می‌دهند تا سد معبر حل نشود.

مهدی چمران نیز گفت: شبیه این مورد را در منطقه ۱۸ هم شنیده‌ام و آدرس‌ها و نام‌هایشان را به شهردار منطقه اعلام می‌کنم.
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر