کد خبر: 168753
A

مرد افغان: دخترم را ترک موتور مرد ایرانی دیدم و خفه‌اش کردم!

مرد افغان وقتی دخترش را ترک موتور مرد ایرانی دید، او را شکنجه کرد و به قتل رساند، متهم به زودی در دادگاه کیفری محاکمه می شود.

مرد افغان: دخترم را ترک موتور مرد ایرانی دیدم و خفه‌اش کردم!

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مرد ۵۵‌ساله به نام بصیر شامگاه هجدهم تیر امسال دو دختر جوانش را در خانه‌شان در شهرک ولیعصر(عج) تهران زندانی کرد و بعد از شکنجه آنها، اناز ۱۹‌ساله را به قتل رساند.

او با صحنه‌سازی قصد داشت ماجرا را خودکشی نشان دهد که ناکام ماند. 

متهم پس از افشای راز قتل گفت‌: قصد قتل نداشتم، می‌خواستم دخترم اناز و خواهرش را آن‌قدر کتک بزنم که فلج شوند و دیگر نتوانند از خانه بیرون بروند و با مردی غریبه در ارتباط باشند.

دخترم قربانی غیرت من شد. مرد ایرانی که نگهبان پارک محله‌مان است، دو دخترم را فریب داده و عاشق خود کرده بود. آخرین بار دخترم را ترک موتور مرد ایرانی دیدم و غیرتم به جوش آمد . از مرد ایرانی خواستم به خواستگاری دخترم بیاید اما نیامد.

شب حادثه دخترانم قصد داشتند به دیدن آن مرد بروند که در اتاق زندانی شان کردم. بعد کتکشان زدم . نفهمیدم چطور اناز را خفه کردم.

پس از تایید سلامت روانی متهم و اخذ آخرین دفاع پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و قرار است متهم به زودی از جنبه عمومی جرم در شعبه یازدهم محاکمه شود.

منبع: خبرفوری

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر