کد خبر: 181719
A

مرد تهرانی، همسرش را در آتش سوزاند

روز گذشته جمعه هجدهم اسفندماه، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش سوختگی بیمارستان شهدای یافت آباد به اداره دهم پلیس آگاهی گزارش کردند.

مرد تهرانی، همسرش را در  آتش سوزاند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روز گذشته جمعه هجدهم اسفندماه، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش سوختگی بیمارستان شهدای یافت آباد به اداره دهم پلیس آگاهی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن حدودا ۳۷ ساله‌ای مواجه شدند که براثر سوختگی با بنزین به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتوله به همراه پسر ۸ ساله و شوهرش هفته قبل به این مرکز درمانی منتقل شده‌اند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پدر ۴۰ ساله خانواده که اکنون در بیمارستان بستری و به موادمخدر اعتیاد دارد، به دلایل نامشخصی هنگامی که فرزندش در خانه بوده با همسر خود مشاجره لفظی پیدا کرده و در ابتدا به قصد قتل دست به آتش‌افروزی مرگبار زده و سپس جهت پایان دادن به زندگی خود اقدام به خودسوزی کرده است.

بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌داد، پسر ۸ ساله در این حادثه آتش‌سوزی نیز هدف سوختگی سطحی قرار گرفته و پس از چند روز اقدامات درمانی مرخص شده اما پدرش که در خانه دست به این جنایت هولناک زده است حال جسمی وخیمی دارد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و صحنه جرم ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور قضایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و حال جسمی متهم در بیمارستان وخیم گزارش شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر