کد خبر: 177339
A

قطار جشنواره کارت جادویی بانک تجارت به ایستگاه ششم رسید

ششمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار و طی آن 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه 250 میلیون ریالی دیگر به شرکت کنندگان در این جشنواره تعلق گرفت.

قطار جشنواره کارت جادویی بانک تجارت به ایستگاه ششم رسید

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ به‌ نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، قرعه‌کشی مرحله ششم جشنواره کارت جادویی که با شعار «جادوی کارتت رو فعال کن» در حال برگزاری است، عصر دوشنبه هجدهم دیماه با حضور نمایندگان حراست، بازرسی و اداره امنیت اطلاعات این بانک برگزار شد و برنده‌های خوش شانس این دوره از بین پنج میلیون و 427 هزار و 525 شرکت کننده واجد شرایط با بیش از 14 میلیارد و 574 میلیون کوپن شانس، انتخاب شدند.

همراهان جشنواره بزرگ کارت جادویی بانک تجارت برای اطلاع از اسامی برندگان، آخرین اخبار و زمان قرعه‌کشی‌های بعدی می‌توانند به آدرس https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

***

شرط حضور متقاضیان در قرعه‌کشی، استفاده از کارت بانک تجارت در خرید‌های روزانه، پرداخت قبوض، خرید شارژ اینترنت و... است و به ازای هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتری در هر روز یک امتیاز به وی تعلق خواهد گرفت؛ به عبارت دیگر هر اندازه میزان پس‌انداز مشتری در حساب‌ بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه‌کشی خواهد داشت.

در این جشنواره هر تراکنش واریزی، معادل 6 برابر تراکنش برداشت که 10 امتیاز دارد، امتیاز خواهد داشت. حداقل میانگین حساب مشتری برای حضور در قرعه‌کشی هر دوره باید بیش از 500 هزار تومان باشد و مشتریانی هم که به‌جای کارت از همراه‌بانک خود استفاده کنند 15 امتیاز دریافت خواهند کرد.

بانک تجارت برای افرادی که مشتری این بانک نیستند نیز راه‌حل ساده‌ای در نظر گرفته است. این افراد می‌توانند با نصب اپلیکیشن باجت تجارت از بازار یا https://mybajet.ir به راحتی و بدون نیاز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده، کارت خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند و در جشنواره کارت جادویی بانک تجارت شرکت داشته باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر