کد خبر: 149069
A

حمله ارگان مطبوعاتی دولت به تهمینه میلانی: او خیلی ناشی است

ارگان مطبوعاتی دولت به تهمینه میلانی حمله کرده و نوشته است: چون تهمینه میلانی، با چشم بستن بر این واقعیت‌ها، در نوعی سرعت و سبقت برای وارونه جلوه دادن حقایق گرفتار می‌شوند که این امر منجر به بروز گاف‌هایی چون این تصویر می‌شود

حمله ارگان مطبوعاتی دولت به تهمینه میلانی: او خیلی ناشی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ارگان مطبوعاتی دولت به تهمینه میلانی حمله کرده و نوشته است: واکنش متفاوت تهمینه میلانی، کارگردان سینما برای دو رویداد زلزله خوی و ترکیه، ناشیگری این سلبریتی در قبال رویدادهای عمومی از این دست را نشان داد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ روزناممه دولت(ایران) نوشته است: ایـــن کارگردان، وقتی می‌خــــــــواست نسبت به زلزله خوی واکنش نشان دهد، تصویر یک کودک سرمازده افغانستانی را منتشر کرد و براساس این تصویر، مدعی شد که شرایط زلزله‌زدگان خوی دردناک است.

اما همین سلبریتی، وقتی به زلزله ترکیه و سوریه پرداخت، صرفاً ابراز همدردی کرد. نادیده گرفتن هر اقدام مثبت داخل کشور و تلاش برای سیاه نمایی، به هر قیمتی، ولو یک تصویر غیرمرتبط و مجعول، درحالی است که دولت برای کمک به زلزله زدگان خوی همه توان و ظرفیت خود را بسیج کرده و علاوه بر بازدید میدانی وزرای کشور و بهداشت و معاون اول رئیس جمهور، شخص رئیس جمهور نیز در منطقه حضور یافت و ضمن بررسی امدادرسانی‌ها، با خانواده‌های زلزله زده گفت‌وگو کرد.

ارگان مطبوعاتی دولت خاطر نشان کرد: باوجود این، سلبریتی‌هایی چون تهمینه میلانی، با چشم بستن بر این واقعیت‌ها، در نوعی سرعت و سبقت برای وارونه جلوه دادن حقایق گرفتار می‌شوند که این امر منجر به بروز گاف‌هایی چون این تصویر می‌شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر